Справа №: 297/2754/17
25 січня 2018 року м. Берегове
Суддя Берегівського районного суду Закарпатської області Гал Л. Л., розглянувши матеріали, що надійшли з Берегівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_3, неодруженого, керівника шахового гуртка районного центру національних меншин, громадянина України, зі слів раніше не судимого,
за ч. 1 ст. 130 КУпАП,
02 грудня 2017 року о 17:55 годині по вул. Товсег, в с. В.Береги, ОСОБА_1 керував автомобілем марки «ВАЗ 2101», державний реєстраційний номер «Г 3264 ЗА», в стані алкогольного сп'яніння, чим порушив п. 2.9 «а» Правил дорожнього руху України.
В суді ОСОБА_1 свою вину визнав та пояснив, що 02.12.2017 року випив один стакан вина, після чого керував автомобілем.
Заслухавши пояснення особи, яка притягується до адміністративної відповідальності та перевіривши матеріали справи, а саме протокол про адміністративне правопорушення від 02.12.2017 року, висновок № 944 та акт медичного огляду на стан сп'яніння, згідно яких встановлено, згідно яких у ОСОБА_1 встановлено стан алкогольного сп'яніння 2,2%, рапорт інспектора СРПП Берегівського ВП ГУНП в Закарпатській області від 22.12.2017 року, вважаю, що дії ОСОБА_1 слід кваліфікувати за ст. 130 ч. 1 КУпАП, як керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції.
На підставі наведеного, вважаю, що на ОСОБА_1 слід накласти адміністративне стягнення, в межах санкції ст. 130 ч. 1 КУпАП.
Керуючись ст. 130 ч. 1, ст. 283, п. 1 ст. 284 КУпАП
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП, та накласти на нього стягнення у вигляді штрафу в розмірі 10 200 (десять тисяч двісті) гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 1 (один) рік.
Стягнути з ОСОБА_1 в дохід держави судовий збір в сумі 352 (триста п'ятдесят дві) гривні 40 копійок.
Дія виданого замість вилученого посвідчення водія серії АБО № 109912 тимчасового дозволу на право керування транспортним засобом серії ТД № 747890 продовжується до закінчення строку, встановленого для подання скарги, або до прийняття рішення по скарзі.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності протягом десяти днів з дня винесення постанови через цей суд до апеляційного суду Закарпатської області.
Суддя Гал Л. Л.