Справа №367/8443/17
Провадження: 2-а/367/530/2017
Іменем України
про залишення без руху
12 грудня 2017 року суддя Ірпінського міського суду Київської області Карабаза Н.Ф., розглянувши адміністративний позов ОСОБА_1 до Управління патрульної поліції у м. Києві ДПП про скасування постанови про адміністративне правопорушення,-
До Ірпінського міського суду Київської області надійшла зазначена заява, яка не відповідає вимогам ст. 105-106 Кодексу адміністративного судочинства України.
Відповідно до вимог ч. 4 ст. 105 КАС України, адміністративний позов може містити вимоги про: скасування або визнання нечинним рішення відповідача - суб'єкта владних повноважень повністю чи окремих його положень; зобов'язання відповідача - суб'єкта владних повноважень прийняти рішення або вчинити певні дії; зобов'язання відповідача - суб'єкта владних повноважень утриматися від вчинення певних дій; стягнення з відповідача - суб'єкта владних повноважень коштів на відшкодування шкоди, завданої його незаконним рішенням, дією або бездіяльністю; виконання зупиненої чи невчиненої дії; встановлення наявності чи відсутності компетенції (повноважень) суб'єкта владних повноважень; примусове відчуження земельної ділянки, інших об'єктів нерухомого майна, що на ній розміщені, з мотивів суспільної необхідності.
Відповідно до п. 2, 3 ч. 1 ст. 106 КАС України у позовній заяві зазначається ім'я (найменування) позивача, поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є: ім'я (найменування) відповідача, посада і місце служби посадової чи службової особи, поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі відомі.
Натомість позивач не зазначає посаду і місце служби посадової чи службової особи,а також номер засобу зв'язку, що унеможливлює суд належним чином повідомити відповідного відповідача про даний адміністративний позов.
Відповідно до ч. 2 ст. 19 КАС України передбачено, що адміністративні справи з приводу оскарження правових актів індивідуальної дії, а також дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень, які прийняті (вчинені, допущені) стосовно конкретної фізичної чи юридичної особи (їх об'єднань), вирішуються за вибором позивача адміністративним судом за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем проживання (перебування, знаходження) цієї особи-позивача, або адміністративним судом за місцезнаходженням відповідача, крім випадків, передбачених цим Кодексом. Якщо така особа не має місця проживання (перебування, знаходження) в Україні, тоді справу вирішує адміністративний суд за місцезнаходженням відповідача.
Крім того, не надає доказів свого місця проживання чи реєстрації за адресою вказаною в позовній заяві - АДРЕСА_1.
Згідно ч. 1 ст. 108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
З огляду на викладене, керуючись ст.ст. 105, 106, 108 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-
Залишити без руху адміністративний позов ОСОБА_1 до Управління патрульної поліції у м. Києві ДПП про скасування постанови про адміністративне правопорушення.
Надати позивачу термін для усунення вказаних недоліків, який не може перевищувати 5 (п'ять) днів з дня отримання позивачем ухвали.
Роз'яснити позивачу, що у випадку не виправлення недоліків у зазначений строк позовна заява буде вважатися неподаною та повернута позивачу.
Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду через Ірпінський міський суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом 5 (п'яти) днів з моменту отримання її копії.
Суддя Н.Ф. Карабаза