Номер провадження 3/754/8/18
Справа №754/12607/17
Іменем України
23 січня 2018 року суддя Деснянського районного суду м. Києва Грегуль О.В.,
Розглянувши з ініціативи суду питання про виправлення описки в постанові судді Деснянського районного суду м. Києва від 23.01.2018 року про накладення адміністративного стягнення на ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 130 КУпАП,
Постановою судді Деснянського районного суду м. Києва від 23.01.2018 року ОСОБА_1 визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП, а провадження у справі закрито в зв'язку із закінченням строку для накладення адміністративного стягнення.
При цьому, в абзаці першому резолютивної частини зазначеної постанови судді, допущено описку щодо особи, відносно якої винесено дану постанову.
За таких обставин, зазначена описка, підлягає виправленню.
Керуючись ст. ст. 51, 284 КУпАП,
Виправити описку в абзаці першому резолютивної частини постанови судді Деснянського районного суду м. Києва від 23.01.2018 року відносно ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 130 КУпАП, де прізвище ім'я та по батькові «Іллюшка Олександра Віталійовича» виключити.