Постанова від 01.06.2010 по справі 5-174/10

Справа № 5-174/10

ПОСТАНОВА

01 червня 2010р. м.Орджонікідзе Дніпропетровської області

Орджонікідзевський міський суд Дніпропетровської області у складі головуючого судді - А.Г.Гордієнко, при секретарі Н.В.Андрійчук, за участю прокурора Д.В.Фетько, представника ОВЦ-79 розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Орджонікідзе матеріали про умовно-дострокове звільнення у відношенні засудженої

ОСОБА_1, 02.11.1964р.н., уродженки ІНФОРМАЦІЯ_1, росіянки, гр-ки України, ІНФОРМАЦІЯ_2, незаміжньої, не працювала, до засудження мешкала: м.Житомир, вул.Набережна під скелями, 46-5.

Раніше не судима в силу ст.89 КК України.

Засуджена: 05.03.2004р. Глухівським р/с Сумської обл. за ст. за ст.15ч.2, 305ч.3,307ч.3,70 КК України до 09р. п/волі з конф. майна. Постановою Збаразького р/с Тернопольської обл. від 01.10.2009р. замінити не відбуту частину покарання - 02р. 11міс.15д. на обмеження волі, згідно ст.82 КК, 407 КПК України.

ВСТАНОВИВ:

Адміністрація Орджонікідзевського виправного центру № 79 за погодженням зі спостережною комісією виконкому Орджонікідзевської міської ради Дніпропетровської області звернулася до міського суду з клопотанням про умовно-дострокове звільнення засудженої ОСОБА_1

В клопотанні адміністрація посилається на те, що засуджена відбула 3Л частини призначеного покарання. За час відбування покарання вона старанно ставилася до праці, позитивно характеризується, режим утримання не порушувала, а тому заслуговує на розгляд питання про умовно-дострокове звільнення від подальшого відбування покарання.

У судовому засіданні представник адміністрації підтримала клопотання і прохає суд його задовольнити.

Вислухавши представника, засуджену ОСОБА_1, дослідивши матеріали, висновок прокурора, який вважає за доцільне задовольнити клопотання адміністрації ОВЦ № 79, суд приходить до висновку, що засуджена ОСОБА_1 сумлінним відношенням до праці та зразковою поведінкою у побуті та громадському житті установи довела своє виправлення та перевиховування, а тому заслуговує на умовно-дострокове звільнення від подальшого відбування покарання.

На підставі викладеного та керуючись ст.81 Кримінального Кодексу України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Засуджену ОСОБА_1, 1964р.н. за вироком Глухівського р/с Сумської обл. від 05.03.2004р. звільнити умовно-достроково від подальшого відбування покарання на невідбутий строк - 02р.02міс.10д.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Дніпропетровської області через Орджонікідзевський міський суд протягом 7 діб.

Суддя Орджонікідзевського

міського суду ОСОБА_2

Попередній документ
71705840
Наступний документ
71705842
Інформація про рішення:
№ рішення: 71705841
№ справи: 5-174/10
Дата рішення: 01.06.2010
Дата публікації: 22.01.2018
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Покровський міський суд Дніпропетровської області
Категорія справи: Кримінальні справи (до 01.01.2019); В порядку КПК України; Справи в порядку виконання судових рішень у кримінальних справах
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (05.12.2010)
Дата надходження: 22.11.2010
Учасники справи:
головуючий суддя:
ГАЛ ЛАЙОШ ЛАЙОШОВИЧ
засуджений:
Артюшенко Максим Васильович