Справа № 577/4645/17
Провадження № 2-а/577/14/18
"19" січня 2018 р.
Суддя Конотопського міськрайонного суду Сумської області Галян С.В.
розглянувши матеріали справи за адміністративним позовом ОСОБА_1 (місце проживання: ІНФОРМАЦІЯ_1) до Конотопського об»єднаного управління Пенсійного фонду України (місцезнаходження: Сумська область, м. Конотоп, вул. Соборна, 23) про визнання дій протиправними та зобов»язання вчинити певні дії,
ОСОБА_1 звернулася до суду з адміністративним позовом до Конотопського об»єднаного управління Пенсійного фонду України про визнання дій протиправними та зобов»язання вчинити певні дії.
16 січня 2018 року автоматизованою системою документообігу Конотопського міськрайонного суду Сумської області адміністративна справа, відповідно до ст. 31 КАС України, була розподілена судді Семенюк І.М.
15 грудня 2017 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів» №2147-VIII від 03.10.2017 року, котрим ЦПК України викладено в новій редакції.
У відповідності до п.п. 12 п.1 Розділу ХШ Перехідних Положень КАС України в новій редакції заяви і скарги, подані до набрання чинності цією редакцією Кодексу, провадження за якими не відкрито на момент набрання ним чинності, розглядаються за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу.
Таким чином, подальший розгляд цієї справи відбувається за правилами, що передбачені новою редакцією КАС України.
Позовну заяву подано з додержання вимог ст.ст. 160, 161, 169, 170 КАС України. Відсутні підстави визначені статтями 169, 170 КАС України для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження.
З огляду на положення частини 1 статті 259 КАС України справа підлягає розгляду за правилами загального позовного провадження, з призначенням підготовчого засідання та повідомленням учасників справи, оскільки клопотання позивача про розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження подано не було.
Керуючись ст. 171, п.п. 12 п. 1 Розділу ХІІІ Перехідні положення Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-
Прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Конотопського об»єднаного управління Пенсійного фонду України про визнання дій протиправними та зобов»язання вчинити певні дії та відкрити провадження у адміністративній справі.
Здійснювати розгляд справи за правилами загального позовного провадження.
Призначити по справі підготовче судове засідання на 6 лютого 2018 року о 09 год в залі судових засідань к.-№ 2 Конотопського міськрайонного суду Сумської області (м. Конотоп, вул. Садова, 8, І поверх), про що повідомити учасників справи.
Копію ухвали про відкриття провадження у справі надіслати учасникам справи разом з копією позовної заяви з копіями доданих до неї документів - відповідачу.
Встановити строк відповідачу для надіслання (надання) до суду відзиву на позовну заяву і всіх доказів, які можливо доставити до суду, що підтверджують заперечення проти позову, - протягом п'ятнадцяти днів з дня одержання копії цієї ухвали.
Зобов'язати відповідача одночасно із надісланням (наданням) відзиву до суду надіслати (надати) копії такого відзиву та доданих до нього документів позивачу.
У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України:
http://kn.su.court.gov.ua/sud1807/
Ухвала набирає законної сили з моменту підписання суддею.
Ухвала може бути оскаржена лише щодо мотивів порушення правил підсудності (п. 5 ч. 1 ст. 294 КАС України) в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до Харківського апеляційного адміністративного суду протягом пятнадцяти днів з дня її складення. В іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.
СуддяОСОБА_2