про призначення справи до розгляду
15 січня 2018 рокуСправа № 916/2394/17
м.Одеса
Одеський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого судді Мишкіної М.А.,
суддів Бєляновського В.В., Величко Т.А.
Розглянувши матеріали апеляційної скарги Компанії Анімаккорд Лтд
на ухвалу господарського суду Одеської області від 13 грудня 2017 року про залишення без розгляду позовної заяви
у справі №916/2394/17
за позовом Компанії Анімаккорд Лтд
до Фізичної особи-підприємця Довганюка Анатолія Анатолійовича
про стягнення 96000грн.,
встановив:
Ухвалою господарського суду Одеської області від 13.12.2017р. залишено без розгляду позов Компанії Анімаккорд Лтд до Фізичної особи-підприємця Довганюка Анатолія Анатолійовича про стягнення 96000грн.
19.12.2017р. до Одеського апеляційного господарського суду через господарський суд Одеської області надійшла апеляційна скарга Компанії Анімаккорд Лтд, в якій скаржник просить скасувати оскаржену ухвалу та передати справу на розгляд господарському суду Одеської області.
Ухвалою суду апеляційної інстанції від 26.12.2017р. відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою Компанії Анімаккорд Лтд на ухвалу господарського суду Одеської області від 13.12.2017р. у справі №916/2394/17; встановлено іншим учасникам справи строк для подання відзиву на апеляційну скаргу до 15.01.2018р. згідно з нормами ст.263 ГПК України з наданням з відзивом доказів його направлення іншим учасникам справи.
За проміжок часу з 26.12.2017р. по 15.01.2017р., відзив на апеляційну скаргу, заяви та клопотання до суду апеляційної інстанції не надійшли.
Відповідно до ст.268 ГПК України після проведення підготовчих дій суддя-доповідач доповідає про них колегії суддів, яка вирішує питання про проведення додаткових підготовчих дій в разі необхідності та призначення справи до розгляду. Про дату, час та місце розгляду справи повідомляються учасники справи, якщо справа відповідно до цього Кодексу розглядається з їх повідомленням.
Підготовчі дії за апеляційною скаргою Компанії Анімаккорд Лтд проведені, у зв'язку з чим колегія суддів вважає за необхідне призначити справу до судового розгляду.
Керуючись ст.ст.234, 267, 268, ч.ч.1,3 ст.270 ГПК України, колегія суддів -
1. Призначити справу № 916/2394/17 до розгляду на 25.01.2018р. о 15.30 год.
2. Засідання відбудеться у приміщенні Одеського апеляційного господарського суду за адресою: місто Одеса, проспект Шевченка, 29, в залі засідань №6, 3-й поверх, телефон 301-422.
3. Представники сторін повинні мати документи, що підтверджують їх повноваження.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання згідно ст.235 ГПК України.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя Мишкіна М.А.
Суддя Бєляновський В.В.
Суддя Величко Т.А.