Ухвала від 12.01.2018 по справі 806/3782/17

ЖИТОМИРСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про відкриття провадження в адміністративній справі

12 січня 2018 року м. Житомир

справа № 806/3782/17

категорія 10.4.1

Суддя Житомирського окружного адміністративного суду Горовенко А.В., перевіривши виконання вимог законодавства при поданні позовної заяви ОСОБА_1 (пров.Воровського, 2, м.Шепетівка, Хмельницька область, 30401) до Житомирського міського центру зайнятості (вул.Чуднівська, 110, м.Житомир, 10005) про визнання дій неправомірними, скасування наказу №НТ171103 від 03.11.2017 та зобов'язання вчинити дії,-

встановив:

ОСОБА_1 звернувся до Житомирського окружного адміністративного суду з позовом, в якому просить:

- визнати дії Житомирського міського центру зайнятості щодо зняття позивача, з реєстрації як безробітного та припинення виплати допомоги по безробіття неправомірними та зареєструвати його, як безробітного та поновити виплату допомоги по безробіттю з 03.11.2017;

- скасувати наказ №НТ171103 від 03.11.2017 про припинення його реєстрації, як безробітного та припинення виплати допомоги по безробіттю.

В обґрунтування позовних вимог посилається на положення Закону України "Про зайнятість населення".

Ухвалою Житомирського окружного адміністративного суду від 26 грудня 2017 року позовну заяву ОСОБА_1 до Житомирського міського центру зайнятості про визнання дій неправомірними, скасування наказу №НТ171103 від 03.11.2017 та зобов'язання вчинити дії залишено без руху, встановлено строк для усунення недоліків позовної заяви.

У встановлений судом строк ОСОБА_1 усунув недоліки адміністративного позову.

Відповідно до частини 3 статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України, передбачено, що якщо позивач усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, вона вважається поданою у день первинного її подання до адміністративного суду та приймається до розгляду, про що суд постановляє ухвалу в порядку, встановленому статтею 171 цього Кодексу.

Зазначений спір згідно зі статтею 19 Кодексу адміністративного судочинства України, належить до юрисдикції адміністративних судів і підлягає розгляду в порядку адміністративного судочинства.

Позовна заява відповідає вимогам статей 160, 161, 172 Кодексу адміністративного судочинства України, подана у порядку передбаченому статтею 168 Кодексу адміністративного судочинства України особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність та у строк, установлений законом.

Частинами 1, 2 статті 173 Кодексу адміністративного судочинства України, встановлено, що підготовку справи до судового розгляду здійснює суддя адміністративного суду, який відкрив провадження в адміністративній справі. Завданням підготовчого провадження є: остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу; з'ясування заперечень проти позовних вимог; визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів; вирішення відводів; визначення порядку розгляду справи; вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті.

Згідно із статтею 179 Кодексу адміністративного судочинства України для виконання завдання підготовчого провадження в кожній судовій справі, яка розглядається за правилами загального позовного провадження, проводиться підготовче засідання. Дата і час підготовчого засідання призначається судом з урахуванням обставин справи і необхідності вчинення відповідних процесуальних дій. Підготовче засідання має бути розпочате не пізніше ніж через тридцять днів з дня відкриття провадження у справі.

Керуючись статтями 168, 171, 173, 179, 243, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, Житомирський окружний адміністративний суд, -

ухвалив:

1. Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 (пров.Воровського, 2, м.Шепетівка, Хмельницька область, 30401) до Житомирського міського центру зайнятості (вул.Чуднівська, 110, м.Житомир, 10005) про визнання дій неправомірними, скасування наказу №НТ171103 від 03.11.2017 та зобов'язання вчинити дії.

2. Адміністративна справа розглядатиметься Житомирським окружним адміністративним судом у складі судді Горовенко А.В. одноособово за правилами загального позовного провадження.

3. Призначити підготовче засідання у справі на 12 лютого 2018 року об 11:30 в приміщенні Житомирського окружного адміністративного суду, який розташований за адресою: м.Житомир, вул.Мала Бердичівська, 23, про що повідомити учасників справи

4. Запропонувати відповідачу у строк до 12.02.2018, у разі не визнання адміністративного позову, надіслати до суду відзив на позовну заяву і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), що підтверджують фактичні обставини.

Копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана (надана) іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду.

5. Попередити відповідача, що у разі ненадання відзиву у встановлений судом строк без поважних причин спір буде вирішено за наявними матеріалами справи.

6. У підготовче засідання викликати учасників справи.

7. Учасники справи, які не можуть з поважних причин прибути до суду у встановлену дату та час, зобов'язані завчасно повідомити про це суд.

8. Учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається в мережі Інтернет за адресою: http://court.gov.ua/fair/sud0670/.

9. Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання суддею та може бути оскаржена з підстав порушення правил підсудності до Житомирського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції протягом п'ятнадцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Суддя А.В. Горовенко