Ухвала від 11.01.2018 по справі 815/135/18

Справа № 815/135/18

УХВАЛА

11 січня 2018 року м. Одеса

Суддя Одеського окружного адміністративного суду Юхтенко Л.Р., розглянувши матеріали за позовною заявою товариства з обмеженою відповідальністю «Текссол-С» (код ЄДРПОУ 35892372, місцезнаходження: 03151, м. Київ, вул. Молодогвардійська,22) до Одеської митниці Державної фіскальної служби (код ЄДРПОУ39441717, місцезнаходження: 65078, м. Одеса, вул. Гайдара, 21-А), Державної фіскальної служби України (код ЄДРПОУ 39292197, місцезнаходження: 04655, м. Київ, вул. Львівська площа,8) про визнання протиправним та скасування Рішення про коригування митної вартості товарів № UA500010/2017/000007/2 від 03.10.2017 року; визнання протиправною бездіяльності Одеської митниці ДФС, яка полягала у нескасуванні Рішення Одеської митниці ДФС про коригування митної вартості товарів № UA500010/2017/000007/2 від 03.10.2017 року відповідно до частини 10 статті 55 МК України та визнання протиправним та скасування Рішення Державної фіскальної служби України №30490/6/99-99-19-02-01-15 від 18 грудня 2017 року,-

ВСТАНОВИВ:

До суду 09 січня 2018 року надійшла позовна заява товариства з обмеженою відповідальністю «Текссол-С» до Одеської митниці Державної фіскальної служби, Державної фіскальної служби України про визнання протиправними та скасування Рішення про коригування митної вартості товарів № UA500010/2017/000007/2 від 03.10.2017 року; визнання протиправною бездіяльності Одеської митниці ДФС, яка полягала у нескасуванні Рішення Одеської митниці ДФС про коригування митної вартості товарів № UA500010/2017/000007/2 від 03.10.2017 року відповідно до частини 10 статті 55 МК України та визнання протиправним та скасування Рішення Державної фіскальної служби України №30490/6/99-99-19-02-01-15 від 18 грудня 2017 року.

Позовна заява обґрунтована тим, що рішення про коригування митної вартості є протиправним та таким, що підлягає скасуванню, оскільки воно порушує права позивача, в тому числі право власності на незаконно сплачену фінансову гарантію у розмірі 102 106, 63 грн., а також рішення Державної фіскальної служби про розгляд скарги є необґрунтованим, необ'єктивним та таким, що прийняте з порушенням строків, визначених Законом.

Розглянувши матеріали позовної заяви, суддя з'ясував, що позовна заява подана особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність, представник має належні повноваження.

Позовназаявавідповідаєвимогам, встановленимстаттями 160, 161, 171 КАС України.

Цю позовну заяву належить розглядати за правилами адміністративного судочинства та вона підсудна Одеському окружному адміністративному суду. Також позов подано у строк, установлений законом.

Підстави для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви відповідно до ст. 169 КАС України, а також підстави для відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлені ст. 170 КАС України, відсутні.

Тому, суддя вважає за можливим прийняти цю позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.

Відповідно до ч. 3 ст. 12 КАС України справа буде розглядатися за правилами загальногопозовногопровадження.

З огляду на вищевикладене, керуючисьст.ст. 12, 160, 161, 171, 173-180, 248 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

1. Прийняти до розгляду та відкрити загальне позовне провадження в адміністративнійсправі за позовноюзаявоютовариства з обмеженою відповідальністю «Текссол-С» (код ЄДРПОУ 35892372, місцезнаходження: 03151, м. Київ, вул. Молодогвардійська,22) до Одеської митниці Державної фіскальної служби (код ЄДРПОУ39441717, місцезнаходження: 65078, м. Одеса, вул. Гайдара, 21-А), Державної фіскальної служби України (код ЄДРПОУ 39292197, місцезнаходження: 04655, м. Київ, вул. Львівська площа,8) про визнання протиправними та скасування Рішення про коригування митної вартості товарів № UA500010/2017/000007/2 від 03.10.2017 року; визнання протиправною бездіяльності Одеської митниці ДФС, яка полягала у нескасуванні Рішення Одеської митниці ДФС про коригування митної вартості товарів № UA500010/2017/000007/2 від 03.10.2017 року відповідно до частини 10 статті 55 МК України та визнання протиправним та скасування Рішення Державної фіскальної служби України №30490/6/99-99-19-02-01-15 від 18 грудня 2017 року.

2. Розпочати підготовче провадження у справі № 815/135/18.

3. Запропонувати відповідачам протягом п'ятнадцяті днів з дня вручення копії ухвали про відкриття провадження у справі надати суду відзив на позовну заяву і всі докази, якими можуть бути підтверджені заперечення проти позову та надіслати копію відзиву та доданих до нього документів позивачу.

4. Зобов'язати Одеську митницю Державної фіскальної служби надати суду належним чином засвідчену копію рішення про коригування митної вартості товарів № UA500010/2017/000007/2 від 03.10.2017 року та документи, на підставі яких було прийнято це рішення, та не вжиті заходи щодо його скасування відповідно до ч. 10 ст. 55 Митного кодексу України у строк до 29 січня 2018 року.

5. Зобов'язати Державну фіскальну службу України надати суду належним чином засвідчену копію рішення №30490/6/99-99-19-02-01-15 від 18 грудня 2017 року та документи, на підставі яких це рішення було прийнято у строк до 29 січня 2018 року.

6. Призначити підготовче засідання на 29 січня 2018 року о 12 годин 00 хвилин у приміщенні Одеського окружного адміністративного суду за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога, 14, номер залу судових засідань уточнити в інформаційному центрі суду в день призначення засідання.

Копію ухвали направити учасникам справи.

Справа розглядатиметься суддею одноособово.

Учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається в мережі Інтернет за веб-адресою: http://adm.od.court.gov.ua

Ухвала оскарженню не підлягає, крім щодо правил підсудності, в порядку та строки, встановлені статтями 295, 297 КАС України.

Cуддя Л.Р. Юхтенко