Ухвала від 04.01.2018 по справі 810/128/16

КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про поновлення провадження в адміністративній справі

04 січня 2018 року 810/128/16

Київський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Щавінського В.Р., розглянувши питання про поновлення провадження в адміністративній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Ела Групп" до Київської митниці ДФС, третя особа: Головне управління Державної казначейської служби України у Київській області про визнання протиправними дії та зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Ела Групп" звернулось до Київського окружного адміністративного суду з позовом до Київської митниці ДФС, третя особа: Головне управління Державної казначейської служби України у Київській області, в якому просить:

- визнати протиправними дії Київської митниці ДФС щодо застосування другорядного методу визначення митної вартості текстильного покриття для підлоги з синтетичних матеріалів, склад 100% поліестер, країна-виробник - Китай, код товару за УКТ ЗЕД - 570503000 отриманого TOB "Ела Групп" від підприємства виробника Hebei Longsheng Metals and Minerals Co., LTD. згідно контракту № 15.05.18/UA від 18 травня 2015 року та Декларації митної вартості №125110011/2015/012533 від 03.09.2015;

- визнати протиправним рішення №125110011/2015/010203/2 від 04.09.2015 Київської митниці ДФС щодо коригування митної вартості текстильного покриття для підлоги з синтетичних матеріалів, склад 100% поліестер, країна-виробник - Китай, код товару за УКТ ЗЕД - 570503000 отриманого TOB "Ела Групп" від підприємства виробника Hebei Longsheng Metals and Minerals Co., LTD. згідно контракту № 15.05.18/UA від 18 травня 2015 року та Декларації митної вартості №125110011/2015/012533 від 03.09.2015;

- зобов'язати Київську митницю ДФС провести розмитнення товарів, що імпортовані ТОВ "Ела Групп" на виконання контракту № 15.05.18/UA від 18 травня 2015 року (з наступними доповненнями) з визначенням митної вартості у відповідності до вимог п.1 ч.1 ст.57 Митного кодексу України;

- зобов'язати Київську митницю ДФС здійснити перерахунок митної вартості товару, що імпортований ТОВ "Eла Групп" на виконання контракту № 15.05.18/UA від 18 травня 2015 року (з наступними доповненнями) та випущений у вільний обіг у серпні-вересні 2015 року у відповідності до вимог п.1 ч.1 ст.57 Митного кодексу України та зарахувати зайво сплачені кошти в рахунок наступних розрахунків при декларуванні ТОВ "Eла Групп" товару на виконання контракту № 15.05.18/UA від 18.05.2015.

Ухвалою Київського окружного адміністративного суду від 10.03.2016 зупинено провадження у справі до набрання законної сили рішенням Окружного адміністративного суду м. Києва в адміністративній справі №810/377/16.

Судом встановлено, що постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 03.10.2016 в адміністративній справі №810/377/16 позовні вимоги задоволено частково. Визнано протиправними дії Київської міської митниці ДФС щодо застосування другорядного методу визначення митної вартості текстильного покриття для підлоги з синтетичних матеріалів, склад 100% поліестер, країна-виробник - Китай, код товару за УКТ ЗЕД - 570503000 отриманого TOB "Ела Групп" від підприємства виробника Hebei Longsheng Metals and Minerals Co., LTD. згідно контракту № 15.05.18/UA від 18.05.2015 та декларації митної вартості №100250004/2015/091486 від 24.07.2015. Визнано протиправним та скасовано рішення №100250004/2015/000004/2 від 03.08.2015 Київської міської митниці ДФС щодо коригування митної вартості текстильного покриття для підлоги з синтетичних матеріалів, склад 100% поліестер, країна-виробник - Китай, код товару за УКТ ЗЕД - 570503000 отриманого ТОВ "Ела Групп" від підприємства виробника Hebei Longsheng Metals and Minerals Co., LTD. згідно контракту № 15.05.18/UA від 18.05.2015 та декларації митної вартості №100250004/2015/091486 від 24.07.2015. В задоволенні решти позовних вимог відмовлено.

Ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 01.03.2017 постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 03.10.2016 залишено без змін.

Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 18.05.2017 відмовлено у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Київської міської митниці ДФС на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 03.10.2016 та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 01.03.2017.

Отже, рішення суду першої інстанції набрало законної сили 01.03.2017.

Відповідно до ст. 237 КАС України провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу.

З урахуванням наведеного, суд приходить до висновку, що провадження у справі підлягає поновленню.

Керуючись статтями 237, 241, 243, 248 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

1. Поновити провадження в адміністративній справі.

2. Призначити справу до судового розгляду на 15 лютого 2018 року о 12:30 год.

Судове засідання відбуватиметься в приміщенні Київського окружного адміністративного суду (адреса: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26, 2-й під'їзд, 10-й поверх).

3. Викликати у судове засідання учасників справи (їх представників).

4. Копію ухвали суду надіслати учасникам справи.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не підлягає оскарженню. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя Щавінський В.Р.