Рішення від 19.11.2010 по справі 2-4234/10

Ленінський районний суд м. Миколаєва

54018, м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 68-А, тел. (0512) 55- 95-00

Справа № 2-4234/2010 р.

РІШЕННЯ

Іменем України

19 листопада 2010 р. Ленінський районний суд м. Миколаєва в складі: головуючого судді - Костюченко Г.С., при секретарі - Ордановій М.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Миколаєві справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання осіб такими, що втратили право користування житловим приміщенням,

ВСТАНОВИВ:

У липні 2010 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом про визнання ОСОБА_2 та її малолітньої доньки ОСОБА_3 такими, що втратили право користування квартирою № 143 будинку № 152 по вул. Космонавтів у м. Миколаєві. Свої вимоги мотивував тим, що відповідачка та її донька, хоча і зареєстровані у вказаній квартирі, проте не проживають в ній більше шести місяців, не беруть участі по утриманню житла, не сплачують комунальні послуги.

Виходячи з вищевикладеного, позивач просив суд визнати ОСОБА_2 та ОСОБА_3 такими, що втратили право користування зазначеним житлом.

В судовому засіданні позивач позовні вимоги підтримав в повному обсязі.

Відповідачка в судове засідання не з'явилась, повідомлена належним чином, причини неявки суду не повідомила.

Згідно ухвали суду проводиться заочний розгляд справи.

Вислухавши пояснення позивача, дослідивши матеріали справи, суд встановив наступне.

Квартира АДРЕСА_1 відноситься до державного житлового фонду, в ній крім позивача зареєстровані: ОСОБА_4, брат позивача, ОСОБА_2, колишня дружина брата позивача ОСОБА_5 - відповідачка по справі, ОСОБА_3, малолітня донька відповідачки (довідка форми З ЖКП ММР «Південь» від 25.06.2010 р. № 3497).

Відповідно до Свідоцтва про розірвання шлюбу від 18.07.2001 р., виданого Відділом реєстрації актів громадянського стану Ленінського району м. Миколаєва, шлюб між ОСОБА_5 та ОСОБА_2 розірвано.

У вищезазначеній квартирі, відповідно до Постанови про відмову в порушенні кримінальної справи від 09.10.2009 р. та Акту від 25.06.2010 р., ОСОБА_2 та її малолітня донька ОСОБА_3 не проживають більше шести місяців (з 1999 року) без поважної причини, комунальні послуги відповідачка не сплачує, участі в утриманні житла не приймає.

На підставі вищевикладеного, оцінюючи докази в сукупності, суд приходить до висновку, що вимоги позивача обґрунтовані і підлягають задоволенню.

На підставі ст.ст. 71, 72 ЖК України, керуючись ст.ст. 10, 14, 30, 60, 212-214, 226 ЦПК України, суд-

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги ОСОБА_1 задовольнити.

Визнати ОСОБА_2, ОСОБА_3 такими, що втратили право користування житловим приміщенням - квартирою № 143 будинку № 152 по вул. Космонавтів у м. Миколаєві.

Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача протягом 10 днів з дня отримання його копії.

Рішення може бути оскаржено позивачем до апеляційного суду Миколаївської області в порядку ст. 294 ЦПК України.

У разі залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення заочне рішення може бути оскаржене відповідачем в апеляційному порядку.

Суддя:

Попередній документ
71460861
Наступний документ
71460863
Інформація про рішення:
№ рішення: 71460862
№ справи: 2-4234/10
Дата рішення: 19.11.2010
Дата публікації: 10.01.2018
Форма документу: Рішення
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Інгульський районний суд міста Миколаєва
Категорія справи: