Справа № 211/4226/17
Провадження № 3/211/125/18
іменем України
04 січня 2018 року суддя Довгинцівського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області ОСОБА_1, розглянувши матеріали, які надійшли з Довгинцівського ВП КВ ГУНП України в Дніпропетровській області про притягнення до адміністративної відповідальності: ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, який працює ПАТ «ОСОБА_3 Кривий Ріг», проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2 В, зареєстрований за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3,-
- за ст. 173-2 ч.1 КУпАП,-
встановила:
До Довгинцівського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області надійшов протокол ГП № 671504 від 14.09.2017 року про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_2 за ст. 173-2 ч.1 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення серії ГП № 671504 від 14.09.2017 року, 10.09.2017 року о 20.30 год. ОСОБА_2 за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Петра Дорошенка, 13/25, в ході сімейної сварки, образливо висловлювався на адресу колишньої дружини ОСОБА_4 нецензурною лайкою, на зауваження не реагував, внаслідок чого могла бути завдана шкода психічному здоров'ю потерпілої.
Дослідивши матеріали справи, суд прийшов до висновку, що ОСОБА_2 порушив вищезазначені норми діючого законодавства і тим самим скоїв правопорушення передбачене ст. 173-2 ч. 1 КпАП України.
Однак згідно із ст. 247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю у разі закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 КУпАП.
Відповідно положень ст. 38 КУпАП адміністративне стягнення може бути накладене не пізніше як через 3 місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через три місяці з дня його виявлення.
Оскільки вищезазначене правопорушення, передбачене статтею 173-2 КУпАП, не є триваючим, правопорушення вчинене 10.09.2017 року, тому з моменту вчинення адміністративного правопорушення закінчився строк накладення адміністративного стягнення.
Враховуючи, що на момент розгляду справи закінчився строк накладення адміністративного стягнення, згідно п. 7 ч.1 ст. 247 КУпАП провадження по справі підлягає закриттю.
Керуючись ст. 38, ч.1 ст. 173-2, п.7 ч. 1 ст. 247 КпАП України, суд, -
постановила:
Провадження у справі про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_2 за ст. 173-2 ч. 1 КпАП України закрити, у зв'язку із закінченням строку притягнення до адміністративної відповідальності.
Постанова може бути оскаржена протягом 10 днів з дня її винесення, апеляційна скарга подається до Апеляційного суду Дніпропетровської області через Довгинцівський районний суд м. Кривого Рогу.
Суддя: ОСОБА_1