ЖОВТНЕВИЙ РАЙОННИЙ СУД ОСОБА_1
49044, м. Дніпро, вул. Паторжинського, 18 «А», тел. 722-00-76
справа № 201/63/18
провадження 3/201/178/2018
04 січня 2018 року м. Дніпро
Суддя Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Федоріщев С.С., розглянувши адміністративний матеріал, що надійшов з Головного управління державної фіксальної служби у Дніпропетровській області, відносно ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, РНОКП НОМЕР_1, працюючої головним бухгалтером ПРАТ «НВП «Орбіта», яка мешкає за адресою: м. Дніпро, Запорізьке шросеАДРЕСА_1, притягнутої за ч. 1 ст. 163-2 КУпАП,-
Посадовою особою Головного управління ДФС у Дніпропетровській області 13 грудня 2017 року було складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 163-2 КУпАП ПРАТ «НВП «Орбіта», тобто будучи посадовою особою вказаного підприємства, що розташовано за адресою: м Дніпро, вул. Панікахи, буд. 2, несвоєчасно подала платіжне доручення на перерахування належної до сплати суми орендної плати за землю з юридичних осіб за вересень 2017 року по строку 30.10.2017 року (фактично сплачено 31.10.2017), чим порушено п. 287.3 ст. 287 Податкового кодексу України, чим порушено п.57.1 ст. 57 Податкового кодексу України.
Вказана адміністративна справа 03 січня 2018 року надійшла до Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська та передана згідно протоколу автоматичного розподілу справі судді Федоріщеву С.С. 04 січня 2018 року.
З досліджених протоколу про адміністративне правопорушення та доданих до нього документів випливає, що дана адміністративна справа підлягає поверненню для належного оформлення до Головного управління ДФС у Дніпропетровській області, при цьому виходячи з наступного.
Відповідно до ст. 256 КУпАП у протоколі про адміністративне правопорушення зазначається: дата і місце його складання, посада, прізвище, ім'я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу порушника; місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення порушника; інші відомості, необхідні для вирішення справи. Протокол підписується особою, яка його склала і особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, однак оформлення протоколу про адміністративне правопорушення № 96 від 13 грудня 2017 року (а.с.1 ) відносно ОСОБА_2 не відповідає вимогам ст. 256 КУпАП, оскільки не в повному обсязі надано відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності (в протоколі про адміністративне правопорушення не зазначено паспортні дані особи, що притягується до адміністративної відповідальності, не надано документа або його копію, на підставі якого було встановлено особу правопорушниці); також до адміністративного матеріалу не надано копій наказів про прийом на роботу та призначення на посаду особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, її посадової інструкції.
Відсутність в матеріалах адміністративної справи всіх перелічених вище даних робить неможливим прийняття рішення по справі.
Враховуючи, що складення та оформлення даної справи про адміністративне правопорушення виконано не належним чином, а вказані вище недоліки та неповнота не можуть бути усунені в суді, є всі обґрунтовані підстави для направлення даної справи до Головного управління державної фіксальної служби у Дніпропетровській області для дооформлення.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 278, 283 КУпАП,
Адміністративну справу у відношенні ОСОБА_2 за ч. 1 ст. 163-2 КУпАП направити до Головного управління державної фіксальної служби у Дніпропетровській області для дооформлення.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя С.С. Федоріщев