Ухвала від 03.01.2018 по справі 802/2201/17-а

УХВАЛА

про відкладення розгляду справи

м. Вінниця

03 січня 2018 р. Справа № 802/2201/17-а

Вінницький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Мультян М.Б. розглянувши в порядку письмового провадження матеріали справи за позовом керівника Житомирської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі управління Держпраці у Житомирській області до товариства з обмеженою відповідальністю "Ла-Вія" про застосування заходів реагування у сфері нагляду (контролю)

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Вінницького окружного адміністративного суду перебуває адміністративна справа за позовом керівника Житомирської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі управління Держпраці у Житомирській області до товариства з обмеженою відповідальністю "Ла-Вія" про застосування заходів реагування у сфері нагляду (контролю).

Ухвалою Вінницького окружного адміністративного суду відкрито провадження по справі та призначено до судового розгляду.

03 січня 2018 року представник прокуратури в судове засідання не з'явився, однак, подав клопотання про відкладення розгляду справи у зв'язку з необхідністю ознайомитися із матеріалами справи.

Представник управління Держпраці у Житомирській області у судове засідання не з'явився, про час, дату та місце судового засідання належним чином повідомлений, що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення.

03 січня 2018 року представник відповідача у судове засідання не з'явився, однак, подав клопотання про відкладення розгляду справи у зв'язку з необхідністю ознайомитися із матеріалами справи.

Пунктом 10 Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України), у редакції від 15 грудня 2017 року, передбачено, що справи у судах першої та апеляційної інстанцій, провадження у яких відкрито до набрання чинності цією редакцією Кодексу, розглядаються за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу.

Таким чином, враховуючи те, що провадження у даній справі відкрито 29 листопада 2017 року, тому при вирішенні питання щодо наявності підстав для відкладення розгляду даної справи, слід застосовувати положення КАС України в редакції від 15 грудня 2017 року.

Відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 205 КАС України, суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку, в тому числі, у зв'язку з першою неявкою в судове засідання учасника справи, якого повідомлено про дату, час і місце судового засідання, якщо він повідомив про причини неявки, які судом визнано поважними.

Згідно із положеннями ч. 8 ст. ст. 205 КАС України про відкладення розгляду справи постановляється ухвала.

З урахуванням викладених положень, а також беручи до уваги заявлене представником прокуратури та представником відповідача клопотання, суд дійшов висновку про наявність підстав для відкладення розгляду даної справи.

Згідно із положеннями ч. 8 ст. ст. 205 КАС України про відкладення розгляду справи постановляється ухвала.

З урахуванням викладених положень, суд дійшов висновку про наявність підстав для відкладення розгляду даної справи.

Керуючись ст.ст. 205, 248, 256 КАС України суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Відкласти судовий розгляд заяви на 09 січня 2018 р. о 12:30 год. в залі судового засідання № 2 Вінницького окружного адміністративного суду м. Вінниця, вул. Брацлавська, 14.

Ухвала оскарженню не підлягає. Відповідно до положень статті 256 КАС України, ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання суддею (суддями).

Суддя Мультян Марина Бондівна