28.12.2017 Справа №607/15467/17
Суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Позняк В.М. розглянувши матеріали, які надійшли з Тернопільського РВП ТВП ГУНП в Тернопільській області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, непрацюючого,
за ст. 139 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
Тернопільським РВП ТВП ГУНП в Тернопільській області направлено до Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ознаками адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 139 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
ОСОБА_1 в судове засідання не з'явився, однак від нього на адресу суду надійшло клопотання про направлення справи до Підволочиського районного суду для розгляду за місцем його проживання, у зв'язку з тим, що він зареєстрований та фактично проживає в ІНФОРМАЦІЯ_3 та не має можливості з'явитися в Тернопільський міськрайонний суд.
Як вбачається з протоколу про адміністративні правопорушення серії БД № 023125 від 14 листопада 2017 року та матеріалів адміністративної справи, місцем вчинення адміністративного правопорушення є вул. Шептицького, с. Петриків, Тернопільського району Тернопільської області, а місцем проживання особи, яка притягується до адміністративної відповідальності - вул. Незалежності, 22, с. Богданівка, Підволочиського району Тернопільської області.
Згідно копії паспорта громадянина ОСОБА_1, останній зареєстрований за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_4.
Відповідно до ст. 276 КУпАП, справа про адміністративне правопорушення розглядається за місцем його вчинення. Справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 80, 81, 121-126, 127-129, частинами першою, другою, третьою і четвертою статті 130 і статтею 139 (коли правопорушення вчинено водієм) цього Кодексу, можуть також розглядатись за місцем обліку транспортних засобів або за місцем проживання порушників.
Враховуючи вищенаведене, вважаю, що для з'ясування усіх обставин справи та забезпечення захисту прав особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, справу про адміністративне правопорушення за ст. 139 КУпАП відносно ОСОБА_1, доцільно розглядати за місцем проживання порушника, у зв'язку з чим її необхідно направити для розгляду до Підволочиського районного суду Тернопільської області.
На підставі наведеного, керуючись ст. 276, 283 КУпАП, суддя, -
Матеріали справи про адміністративне правопорушення за ст. 139 Кодексу України відносно ОСОБА_1 направити для розгляду до Підволочиського районного суду Тернопільської області.
Головуючий суддяОСОБА_2