Справа № 761/25325/16-ц
Провадження № 2/761/1181/2017
19 грудня 2017 року Шевченківський районний суд м. Києва у складі:
головуючого - судді Малинникова О.Ф.
при секретарі - Салаті В.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Києві справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, Третя особа, яка не заявляє самостійних вимог: Міністерство Юстиції України Головне територіальне управління юстиції у місті Києві Чотирнадцята київська державна нотаріальна контора про перерозподіл спадщини, визнання недійсним свідоцтво про спадщину,-
Роз'яснити особам, які беруть участь у справі, що у зв'язку з складністю справи складення рішення у повному обсязі відкладено, з повним текстом рішення сторони можуть ознайомитись 26 грудня 2017 року.
З огляду на викладене та керуючись ч. 3 ст. 209 ЦПК України, суд -
Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2, Третя особа, яка не заявляє самостійних вимог: Міністерство Юстиції України Головне територіальне управління юстиції у місті Києві Чотирнадцята київська державна нотаріальна контора про перерозподіл спадщини, визнання недійсним свідоцтво про спадщину - задовольнити частково.
Перерозподілити спадщину, яка відкрилася після смерті ОСОБА_4, визнаного померлим ІНФОРМАЦІЯ_1 року, та визнати за ОСОБА_1 право власності на 1/6 частину квартири АДРЕСА_1.
Визнати недійсним свідоцтво про спадщину, видане 30.04.2015 року ОСОБА_2 Чотирнадцятою київською державної нотаріальної конторою на 1/2 частину квартири АДРЕСА_1.
Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 судові витрати зі сплати судового збору за подання позовної заяви в сумі 551(п'ятсот п'ятдесят одну) грн. 21 коп.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення до Апеляційному суду міста Києва через Шевченківський районний суд м. Києва, який ухвалив оскаржуване рішення.
Суддя: Малинников О.Ф.