Постанова від 20.12.2017 по справі 161/18573/17

Справа № 161/18573/17

Провадження № 2-а/161/1147/17

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

20 грудня 2017 року м.Луцьк Луцький міськрайонний суд Волинської області в складі:

головуючого - судді Черняка В.В.,

при секретарі судових засідань Заболотько Д.М.,

позивача ОСОБА_1 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Луцьку адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Ліквідаційної комісії УМВС України у Волинській області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

Позивач, звернувшись до суду з позовом до відповідача про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії, просить:

- визнати протиправною діяльність Ліквідаційної комісії УМВС України у Волинській області щодо не включення до довідки про моє грошове забезпечення для перерахунку пенсії додаткових видів грошового забезпечення в розмірі 28%, надбавки за виконання особливо важливих завдань в розмірі 50%, та зменшенні розміру премії з 43% до 5, 33%;

- зобов'язати Ліквідаційну комісію УМВС України у Волинській області виготовити та направити до Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області нову довідку про його грошове забезпечення для перерахунку пенсії у відповідності до постанови КМ України № 988 від 11.11.2015 року та постанови КМУ № 1294 від 07.11.2007 року, включивши до неї такі складові:

- посадовий оклад - 3 400 грн.

- оклад за спеціальним званням - 2 400 грн.

- надбавка за вислугу років (стаж служби) - 50% - 2 900 грн.

- надбавка за службу в умовах режимних обмежень - 15% - 510 грн.

- надбавка за виконання особливо важливих завдань - 50% - 4 350 грн.

- надбавка за інформаційно-аналітичне забезпечення - 28% - 2 436 грн.

- премія - 43% - 3 741 грн

Всього: 17 127 грн.

-Встановити судовий контроль за своєчасним виконанням рішення суду.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що він є пенсіонером МВС та отримує пенсію за вислугу років, призначену відповідно до ст.ст.12, 13 ЗУ «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб». Розмір його пенсії обчислений, виходячи із грошового забезпечення, встановленого відповідно до постанови КМУ №1294 від 7.11.2007р. Постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2015р. № 988 встановлені посадові оклади поліцейських. У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2008р. № 45 Ліквідаційна комісія УМВС України у Волинській області направила до Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області довідку № 1859 про його грошове забезпечення для перерахунку пенсії. Вважає, що відповідачем при оформленні довідки про грошове забезпечення для перерахунку пенсії порушено вимоги, визначені додатком № 2 Порядку проведення перерахунку пенсій, затвердженого постановою КМ України № 45-2008 р., а саме, не включено надбавку за виконання особливо важливих завдань в розмірі 50%, надбавку за інформаційно-аналітичне забезпечення в розмірі 28% та зменшений розмір премії з 43% до 5,33 %.

На звернення до відповідача про виготовлення нової довідки з врахуванням реальної інформації щодо видів грошового забезпечення згідно постанови КМУ № 988, позивач отримав відмову з посиланням на наказ МВС України № 260 від 06.04.2016 року. Вважає дану відмову безпідставною, оскільки на момент виникнення у нього права на перерахунок пенсії (грудень 2015 року), наказу № 260 ще не існувало, він набрав чинності з 27.05.2016 року, а до того часу діяв наказ МВС України № 499 від 31.12.2007 року згідно з яким йому були встановлені відповідні надбавки і премія, які не були скасовані і враховувались призначенні пенсії. Позивач вважає протиправними дії Ліквідаційної комісії Управління міністерства внутрішніх справ України у Волинській області, такими, що вчинені з порушенням ст.ст.22, 58 Конституції України, оскільки закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи. Посилаючись на зазначені обставини, просив позов задовольнити.

В судовому засіданні позивач позов підтримав з підстав, викладених у заяві, просив задовольнити в повному обсязі.

Представник відповідача в письмових запереченнях вважає позов безпідставним та таким, що не підлягає задоволенню. Вказує, що Ліквідаційною комісією УМВС України у Волинській області на виконання вимог п.3 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб», передбаченого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 року № 45, оформлено та подано до Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області довідку про розмір грошового забезпечення позивача за формою згідно із додатком 2 до Порядку № 45 для перерахунку його пенсії. Види грошового забезпечення, з яких розраховувалась пенсія ОСОБА_2 на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 07.11.2007 року № 1294 «Про впорядкування структури та умов грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу» до складу довідки не включались, оскільки вказана постанова на поліцейських не поширюється.

Суд, дослідивши матеріали справи та оцінивши їх в сукупності, приходить до висновку, що позовні вимоги є такими, що підлягають до часткового задоволення з наступних підстав.

Згідно частини 2 статті 2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: 1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; 2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); 4) безсторонньо (неупереджено); 5) добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); 9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; 10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Судом встановлено, що позивач є пенсіонером МВС України, звільнений за віком у відставку з посади начальника відділу дізнання УМВС України у Волинській області, спеціальне звання - полковник міліції та отримує пенсію за вислугу років, призначену відповідно до ЗУ «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб» з 01.07.2008 року. Розмір його пенсії обчислений, виходячи із грошового забезпечення, встановленого відповідно до постанови КМУ №1294 від 7.11.2007р. та складається з: посадового окладу - 1250грн., окладу за військовим званням - 135грн., процентної надбавки за вислугу років - 40% - 554грн., надбавки за роботу з таємними виробами, носіями, документами - 15% - 187, 50 грн., надбавки за виконання особливо важливих завдань - 50% - 969,5грн., надбавки за інформаційно-аналітичне забезпечення - 28% - 350грн., премії - 43% - 1481,78грн.

Зі змісту довідки Ліквідаційної комісії УМВС України у Волинській області №1859 від 10.05.2017 року про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 за посадою начальник відділу дізнання УМВС, визначено наступні розрахунки грошового забезпечення для перерахунку пенсії, зокрема: посадовий оклад - 3 400,00 грн., оклад за спеціальне звання - 2400,00 грн., надбавка за вислугу років (50%) - 2900, 00 грн., надбавка за службу в умовах режимних обмежень (15%) - 510, 00 грн., премія (5, 33%) - 490, 89 грн.

Водночас, як вбачається з даної довідки, в розмір грошового забезпечення не включено надбавку за виконання особливо важливих завдань в розмірі 50%, надбавку за інформаційно-аналітичне забезпечення в розмірі 28% та зменшений розмір премії з 43% до 5,33 %.

Відповідач у відповідь на звернення позивача та в письмових запереченнях на позов вказує, що у довідку про грошове забезпечення для перерахунку пенсії включені всі складові грошового забезпечення визначені законодавством України. Разом з тим, види грошового забезпечення, з яких розраховувалась пенсія ОСОБА_2 на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 07.11.2007 року № 1294 «Про впорядкування структури та умов грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу» до складу довідки не включались, оскільки вказана постанова на поліцейських не поширюється.

Однак, таке твердження відповідача суд вважає безпідставним.

Частиною 2 статті 19 Конституції України передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до статті 22 Конституції України конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.

Умови, норми і порядок пенсійного забезпечення громадян України із числа осіб, які перебували на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ, Національній поліції, осіб начальницького і рядового складу Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, державній пожежній охороні, Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України, органах і підрозділах цивільного захисту, податковій міліції чи Державній кримінально-виконавчій службі України, та деяких інших осіб, які мають право на пенсію за цим Законом визначаються Законом України від 9 квітня 1992 року № 2262-ХІІ «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (далі - Закон № 2262-ХІІ).

Законом України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей" від 23 грудня 2015 року № 900-VII статтю 63 Закон №2262-XII після частини другої доповнено новою частиною такого змісту: "Перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських".

Цим же Законом доповнено пункт 15 розділу XI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Національну поліцію» абзацами другим і третім такого змісту: «За колишніми працівниками міліції, у тому числі пенсіонерами, а також членами їхніх сімей, іншими особами зберігаються пільги, компенсації і гарантії, передбачені цим Законом для колишніх поліцейських, членів їхніх сімей, інших осіб.

Аналіз змісту наведених норм дає підстави суду констатувати, що отримання одноразової грошової допомоги, інших виплат, передбачених Законом України «Про міліцію», особам, які проходили службу в міліції та звільнені в зв'язку з виходом на пенсію, зберігається і здійснюється в порядку, що діяв до набрання чинності Законом України «Про Національну поліцію».

Згідно зі статтею 63 Закону № 2262-ХІІ перерахунок раніше призначених пенсій військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом та членам їх сімей у зв'язку із введенням в дію цього Закону провадиться за документами, що є у пенсійній справі, а також додатковими документами, поданими пенсіонерами на час перерахунку.

Порядок проведення перерахунку пенсій, визначено постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 року № 45 «Про затвердження Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», та внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 року № 393» (далі Порядок № 45), відповідно до якого перерахунок проводиться у разі прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення для відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які маю право на пенсію. На підставі такого рішення МВС повинно повідомити у п'ятиденний строк ПФ України про підстави для перерахунку пенсій відповідним категоріям осіб, а ПФУ, в свою чергу повідомляє у п'ятиденний строк з моменту надходження інформації від МВС своїм головним управлінням в областях про підстави для проведення перерахунку пенсій та про необхідність підготовки списків осіб, пенсія яких підлягає перерахуванню. Після складання таких списків та подання їх відповідним органам, уповноважені керівники цих органів своїм рішенням видають довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсій.

Питання щодо подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону № 2262-ХІІ, крім пенсій військовослужбовцям строкової служби та членам їх сімей, урегульовано Порядком подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженим постановою правління ПФУ від 30 січня 2001 року № 3-1 (далі Порядок подання документів).

Відповідно до пункту 4 Порядку подання документів, заява про переведення з одного виду пенсії на інший, про перерахунок пенсії подається до органу, що призначає пенсію, заявником за місцем проживання, а при необхідності його законним представником за місцем проживання.

Отже підставою для вчинення дій, спрямованих на перерахунок раніше призначених пенсій, може бути як відповідна заява пенсіонера та додані до неї документи, так і рішення, прийняте Кабінетом Міністрів України, про що державні органи, визначені Порядком проведення перерахунку, повідомляють орган ПФУ, що підтверджується правовою позицією Верховного Суду України, викладеною у справі № 21-484а13 від 22 квітня 2014 року.

Також суд зазначає, що пунктом 1 Постанови Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2007 року № 1294 «Про упорядкування структури та умов грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб» визначено, що грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу складається з посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням, щомісячних (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, які мають постійний характер, премії) та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.

Цим же пунктом Постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року № 988 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» визначено, що грошове забезпечення поліцейських складається з посадового окладу, окладу за спеціальним званням, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, які мають постійний характер), премії та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.

Постановою КМУ № 988 затверджено схеми: окладів за спеціальним званням поліцейських у розмірах згідно з додатком 1; посадових окладів курсантів вищих навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ із специфічними умовами навчання в розмірах згідно з додатком 2; посадових окладів поліцейських у розмірах згідно з додатками 3 - 10 (пункт 3 постанови КМУ №988).

Пунктом 6 Порядку № 45 визначено, що відповідною вважається посада, яка за класифікаційними характеристиками, зокрема назвою, розміром посадового окладу, функціональністю та організаційним рівнем підрозділу у структурі органу (організації, установи, військової частини тощо) прирівнюється до посади, з якої особа була звільнена.

До того ж, п. 9 Розділу XI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Національну поліцію» передбачено, що працівники міліції, які виявили бажання проходити службу в поліції, за умови відповідності вимогам до поліцейських, визначеним цим Законом, упродовж трьох місяців з дня опублікування цього Закону можуть бути прийняті на службу до поліції шляхом видання наказів про призначення за їх згодою чи проходженням конкурсу на посади, що заміщуються поліцейськими, у будь-якому органі (закладі, установі) поліції.

Посади, що пропонуються особам, зазначеним у цьому пункті, можуть бути рівнозначними, вищими або нижчими щодо посад, які ці особи обіймали під час проходження служби в міліції.

Крім того, відповідно до п. 12 Розділу XI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Національну поліцію» працівникам міліції, які у визначеному цим Законом порядку прийняті на службу до поліції, наказами про призначення на відповідні посади одночасно присвоюються відповідні спеціальні звання поліції відповідно до такої схеми співвідношення спеціальних звань: спеціальне звання міліції спеціальне звання поліції; підполковник міліції підполковник поліції.

Провівши аналіз грошового забезпечення, який зазначено в довідці про призначення пенсії позивача, складеної на підставі Постанови Кабінету Міністрів України № 1294, з грошовим забезпеченням на аналогічній посаді поліцейського відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 988 та враховуючи, що останньою постановою Кабінету Міністрів України встановлено грошове забезпечення поліцейських, яке за своїми складовими є ідентичним складовим колишніх працівників міліції, але за розміром більшим, суд приходить до висновку, що таке збільшення є підставою для перерахунку пенсії позивача, як колишнього працівника міліції.

Цей висновок суду ґрунтується також і на положеннях пункту 8 Постанови Пленуму Верховного Суду України від 15 квітня 2005 року № 4 «Про окремі питання застосування судами України законодавства про пенсійне забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та деяких інших осіб», із якого слідує, що відповідно до ст. 63 Закону № 2262-ХІІ перерахунок раніше призначених пенсій військовослужбовцям та особам, котрі мають право на пенсію згідно із цим Законом, провадиться у зв'язку зі зміною (що сталася після звільнення їх зі служби) розмірів грошового забезпечення, виходячи з якого обчислюються пенсії.

При збільшенні розміру окладів грошового утримання (посадового окладу й окладу за військовим (спеціальним) званням) перерахунку підлягають як відсоткова надбавка за вислугу років, так і інші додаткові види грошового забезпечення, що враховувалися при обчисленні пенсії та розмір яких визначається у відсотках від зазначених окладів грошового забезпечення (за класність, роботу з таємними документами, умови служби тощо).

Вказані обставини спростовують доводи відповідача.

Частиною 2 та 3 статті 22 Конституції України визначено, що конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.

Вирішуючи питання про застосування цього Закону у часі, колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України виходить із того, що згідно зі статтею 22 Конституції України закріплені нею права і свободи не є вичерпними, гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законодавчих актів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.

Конституційний Суд України неодноразово розглядав питання, пов'язані з реалізацією права на соціальний захист, і сформулював правову позицію, згідно з якою виокремлює певні категорії громадян України, що потребують додаткових гарантій соціального захисту з боку держави. До них, зокрема, належить громадяни, які перебувають на службі у військових формуваннях та правоохоронних органах держави, забезпечуючи суверенітет і територіальну цілісність України, її економічну та інформаційну безпеку, а саме - у Збройних Силах України, органах Служби безпеки України, міліції, прокуратурі, охороні державного кордону України, податковій міліції, Управлінні державної охорони України, державній пожежній охороні, Державному департаменті України з питань виконання покарань тощо (рішення Конституційного Суду України від 6 липня 1999 року № 8-рп/99 у справі щодо права на пільги та 20 березня 2002 року № 5-рп/2002 у справі щодо пільг, компенсацій і гарантій).

Також у рішенні № 5-рп/2002 зазначено, що зупинення пільг, компенсацій і гарантій для військовослужбовців та працівників правоохоронних органів без відповідної матеріальної компенсації є порушенням гарантованого державною права на їх соціальний захист та членів їхніх сімей.

Виходячи із висловленого у рішеннях Конституційного Суду України розуміння сутності соціальних гарантій військовослужбовців та прирівняних до них осіб зміст та обсяг досягнутих ними соціальних гарантій не може бути звужено шляхом внесення змін до законодавства, а правовідносини щодо їхнього пенсійного забезпечення виникають не в момент звернення за призначенням пенсії, а в момент виникнення права на її призначення.

Вказана правова позиція висловлена Верховним Судом України у постановах, зокрема: від 6 лютого 2012 року (справа № 21-322а11-1), від 25 вересня 2012 року (справа № 21-230а12), від 10 грудня 2013 року (справа № 21-348а13), від 10 грудня 2013 року (справа № 21-348а13 та № 21-420а13), від 17 грудня 2013 року (справа № 21-445а13), що згідно із статтею 244-2 КАС України є обов'язковим для всіх суб'єктів владних повноважень та для всіх судів України, які застосовують у своїй діяльності нормативно-правовий акт, що містить відповідну норму права.

Крім того, у пункті 19 постанови Пленум Верховного суду України від 13.06.2007 року за № 8 «Про незалежність судової влади» роз'яснив, що згідно статей 8 та 22 Конституції України не підлягає застосуванню судами закони та інші нормативно правові акти, якими скасовуються конституційні права і свободи людини та громадянина, а також нові закони, які звужують зміст та обсяг встановлених Конституцією України та чинним законами прав і свобод.

З урахуванням зазначених обставин, позиція відповідача щодо не включення в довідку для перерахунку пенсії ОСОБА_1 видів грошового забезпечення, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 07.11.2007 року № 1294 «Про впорядкування структури та умов грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу» суперечить ст. ст. 22, 58 Конституції України щодо застосування законів та інших нормативно правових актів.

Також вказана правова позиція висловлена в ухвалі Вищого адміністративного суду України від 22.12.2016 року справа К/800/21994/16.

Як визначено частиною першою статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

Відповідно до частини другої статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Беручи до уваги вищезазначене, суд приходить до висновку про визнання протиправною бездіяльності ліквідаційної комісії по ліквідації УМВС України у Волинській області щодо не включення додаткових видів грошового забезпечення та не подання довідки про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Волинській області для проведення перерахунку пенсії. Зобов'язання Ліквідаційної комісії Управління Міністерства внутрішніх справ України у Волинській області виготовити довідку про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 станом на 01 січня 2016 року (тобто з дати виникнення права на перерахунок) для проведення перерахунку пенсії згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2015 року № 988, Постанови Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2007 року № 1294, Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 року № 45 із зазначенням основних і додаткових видів грошового забезпечення, яка повинна містити: посадовий оклад, оклад за спеціальне звання, надбавка за вислугу років, надбавка за службу в умовах режимних об'єктів, надбавка за виконання особливо важливих завдань, надбавка за інформаційно-аналітичне забезпечення, премія. Зобов'язання Управління Міністерства внутрішніх справ України у Волинській області направити виготовлену довідку до Головного управління Пенсійного фонду України Волинській області для подальшого перерахунку пенсії.

На підставі наведеного, керуючись ст. ст. 19, 43 та 129 Конституції України, ст. ст. 2, 6, 9, 14, 77, 241-246, 255, 295 КАС України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 задовольнити частково.

Визнати протиправною бездіяльність ліквідаційної комісії по ліквідації УМВС України у Волинській області щодо не включення додаткових видів грошового забезпечення та не подання довідки про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Волинській області для проведення перерахунку пенсії.

Зобов'язати Ліквідаційну комісію Управління Міністерства внутрішніх справ України у Волинській області виготовити довідку про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 станом на 01 січня 2016 року (тобто з дати виникнення права на перерахунок) для проведення перерахунку пенсії згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2015 року № 988, Постанови Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2007 року № 1294, Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 року № 45 із зазначенням основних і додаткових видів грошового забезпечення, яка повинна містити:

-посадовий оклад,

-оклад за спеціальне звання,

-надбавка за вислугу років,

- надбавка за службу в умовах режимних об'єктів,

-надбавка за виконання особливо важливих завдань,

- надбавка за інформаційно-аналітичне забезпечення,

-премія.

Зобов'язати Управління Міністерства внутрішніх справ України у Волинській області направити виготовлену довідку до Головного управління Пенсійного фонду України Волинській області для подальшого перерахунку пенсії.

В іншій частині позовних вимог відмовити.

Рішення може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду шляхом подачі апеляційної скарги на постанову суду протягом тридцяти днів з дня її проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Повне судове рішення складено 28 грудня 2017 року.

Суддя Луцького міськрайонного суду Черняк В.В.