про зупинення провадження у справі
26 грудня 2017 р. Справа № 818/1898/17
Сумський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Опімах Л.М., розглянувши в письмовому провадженні в приміщенні суду в м. Суми адміністративну справу за позовом Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення штрафу, -
До Сумського окружного адміністративного суду звернулося Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області з адміністративним позовом до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення штрафу за порушення законодавства про рекламу в сумі 5083,00 грн.
21.12.2017 р. відповідач подав до суду клопотання про зупинення провадження у справі, мотивуючи наступним.
У провадженні Сумського окружного адміністративного суду знаходиться справа № 818/1993/17 за адміністративним позовом фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області ОСОБА_2 про визнання рішення недійсним. Відповідач зазначає, що розгляд справи № 818/1898/17 неможливий до вирішення справи № 818/1993/17, в якій заявлено вимогу про визнання недійсним рішення від 14.06.2017 р. № 000038, на підставі якого позивач заявляє вимогу про стягнення грошових коштів у даній справі.
Враховуючи викладене, суд вважає за необхідне зупинити провадження у справі № 818/1898/17 до набрання законної сили судовим рішенням в адміністративній справі № 818/1993/17.
Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 236 КАС України суд зупиняє провадження у справі в разі об'єктивної неможливості розгляду цієї справи до вирішення іншої справи, що розглядається в порядку конституційного провадження, адміністративного, цивільного, господарського чи кримінального судочинства, - до набрання законної сили судовим рішенням в іншій справі.
На підставі викладеного, керуючись ст. 236, ст. 248, 293, 294 КАС України, суд, -
Клопотання відповідача про зупинення провадження у справі № 818/1898/17 за адміністративним позовом Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення штрафу - задовольнити.
Зупинити провадження в адміністративній справі № 818/1898/17 за позовом Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення штрафу до набрання законної сили судовим рішенням у справі № 818/1993/17 за адміністративним позовом фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області ОСОБА_2 про визнання рішення недійсним.
Ухвала може бути оскаржена до Харківського апеляційного адміністративного суду через Сумський окружний адміністративний суд протягом п'ятнадцяти днів з моменту її проголошення.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Ухвала, постановлена під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання.
Суддя Л.М. Опімах