Ухвала від 21.12.2017 по справі 807/1401/17

ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про залишення позовної заяви без розгляду

21 грудня 2017 року

м. Ужгород

№ 807/1401/17

Суддя Закарпатського окружного адміністративного суду Плеханова З.Б. розглянувши в порядку письмового провадження адміністративну справу за позовною заявою Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області до Рахівської районної державної адміністрації про визнання протиправним та скасування доручення, -

ВСТАНОВИВ:

Головне управління Держгеокадастру у Закарпатській області звернулося до Закарпатського окружного адміністративного суду із адміністративним позовом до Рахівської районної державної адміністрації, яким просить: визнати протиправним та скасувати доручення Рахівської районної державної адміністрації від 25.09.2017 року № 01.3-09/14; стягнути з відповідача судові витрати на користь Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області.

У судове засідання, що відбулося 21 грудня 2017 року сторони не зявилия, хоча про дату, час та місце судового розгляду були повідомленні належним чином, про що свідчать рекомендовані повідомлення про вручення поштового відправлення ( а.с.24-25).

Вивчивши матеріали даної адміністративної справи , суд приходить до наступного.

У судове засідання, що мало відбутися 07 грудня 2017 року, представник позивача не з'явився, про дату, час та місце судового розгляду був повідомлений належним чином, про що свідчить рекомендоване повідомлення про вручення поштового відправлення ( а.с.242). Розгляд справи було відкладене на 21 грудня 2017 року .

21 грудня 2017 року у судове засідання представник позивача повторно не з'явився, про причини неявки суд не повідомив, Про дату, час та місце судового розгляду позивач повідомлявся належним чином за адресою, що вказана позивачем в позовній заяві, про що свідчить рекомендоване повідомлення про вручення поштового відправлення (Т.2 а.с.24).

Отже, в судові засідання, що були призначенні 07 грудня 2017 року та 21 грудня 2017 року позивач не забезпечив явку свого представника. Також не повідомив суд про причини неявки.

Станом на 21 грудня 2017 року заяви позивача про розгляд справи за його відсутності до Закарпатського окружного адміністративного суду не надходило.

У зв'язку з цим, суд вважає, що позивач не прибув в судове засідання 21 грудня 2017 року без поважних причини .

Відповідно до статті 240 ч.1 п.4 КАС України, суд своєю ухвалою залишає позов без розгляду, якщо позивач не прибув (повторно не прибув, якщо він не є суб'єктом владних повноважень) у підготовче засідання чи у судове засідання без поважних причин або не повідомив про причини неявки, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності.

За наведених обставин позовна заява Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області до Рахівської районної державної адміністрації про визнання протиправним та скасування доручення підлягає залишенню без розгляду.

Керуючись статтями п.4 ч.1 ст.240 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

Адміністративний позов Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області до Рахівської районної державної адміністрації про визнання протиправним та скасування доручення залишити без розгляду.

Особа, позов якої залишено без розгляду, після усунення підстав, з яких позов було залишено без розгляду, має право звернутися до адміністративного суду в загальному порядку.

Ухвала може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду через Закарпатський окружний адміністративний суд протягом п'ятнадцяти днів з дня її отримання.

Суддя Плеханова З.Б.