Ухвала від 21.12.2017 по справі 805/3856/17-а

Україна

Донецький окружний адміністративний суд

УХВАЛА

21 грудня 2017 р. Справа №805/3856/17-а

приміщення суду за адресою: 84122, м.Слов'янськ, вул. Добровольського, 1

Донецький окружний адміністративний суд в складі головуючого судді Кониченка Олега Миколайовича розглянувши клопотання представника відповідача про зупинення провадження у справі за позовом Слов'янського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області

до Товариства з обмеженою відповідальністю «Реактив» м. Слов'янськ

про стягнення заборгованості у розмірі 307552,08 грн.

ВСТАНОВИВ:

Позивач, Слов'янське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області, звернувся до Донецького окружного адміністративного суду з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «Реактив» про стягнення заборгованості у розмірі 307552,08 грн.

15 грудня 2017 року набрав чинності Закон України від 03 жовтня 2017 року № 2147-VIII “Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів”, яким зокрема, Кодекс адміністративного судочинства України викладений в новій редакції.

Пунктом 10 Розділу VII “Перехідні положення” Закону України від 03.10.2017 року № 2147-VІІІ “Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів”, передбачено, що справи у судах першої та апеляційної інстанцій, провадження у яких порушено до набрання чинності цією редакцією Кодексу, розглядаються за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу.

Відповідно до ч. 3 ст. 12 Кодексу адміністративного судочинства України, загальне позовне провадження призначене для розгляду справ, які через складність або інші обставини недоцільно розглядати у спрощеному позовному провадженні.

Розглянувши матеріали справи, суд дійшов висновку, що адміністративну справу № 805/3856/17-а слід розглядати за правилами загального позовного провадження, оскільки суду необхідно витребувати відзив на позовну заяву, відповідь на відзив, заперечення, визначення обставин справи, які підлягають встановленню, зібрання відповідних доказів для вирішення справи по суті, а також необхідністю вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті.

Враховуючи викладене, керуючись статтями 12, 173, 248 Кодексу адміністративного судочинства України суд,

УХВАЛИВ:

Адміністративну справу №805/3856/17-а призначити до розгляду за правилами загального позовного провадження.

Судове засідання призначити на 16 січня 2018 року о 11 год. 00 хв. в приміщенні Донецького окружного адміністративного суду за адресою: 84122, Донецька область, м.Слов'янськ, вул. Добровольського, буд. 1, корпус 2.

Відповідачу в строк п'ятнадцять днів з дня отримання цієї ухвали надати до суду відзив на позовну заяву з доказами на його підтвердження з одночасним надісланням його копії та доданих до нього документів позивачу.

Позивачу в п'ятиденний строк з дня отримання відзиву на позов надати відповідь на відзив який направити на адресу відповідача та адресу суду.

Повідомити учасників справи про відсутність у суду технічної можливості забезпечення учасникам справи права брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду до затвердження Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.

Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://adm.dn.court.gov.ua/sud0570.

Адміністративна справа розглядатиметься Донецьким окружним адміністративним судом у складі судді Кониченко О.М. одноособово.

Ухвала набирає законної сили негайно з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.

Суддя О.М.Кониченко

Попередній документ
71207480
Наступний документ
71207482
Інформація про рішення:
№ рішення: 71207481
№ справи: 805/3856/17-а
Дата рішення: 21.12.2017
Дата публікації: 27.12.2017
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Донецький окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та спорів у сфері публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо:; управління, нагляду та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, у тому числі:; загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, у тому числі пенсійного страхування осіб, звіл
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (24.11.2021)
Дата надходження: 16.11.2021
Предмет позову: про заміну сторони виконавчого провадження
Розклад засідань:
24.11.2021 11:00 Донецький окружний адміністративний суд