Постанова від 04.06.2007 по справі 9/68-07-1393А

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

"04" червня 2007 р.

Справа № 9/68-07-1393А

м. Одеса

15 годин 55 хвилин

Господарський суд Одеської області

у складі судді господарського суду Одеської області Бакланової Н.В.

при секретарі Русановій Л.О.,

за участю представника позивача Курілко І.В., що діє на підставі довіреності від 15.02.2007р., представника третьої особи -ТОВ «ОДЕСТЄХНОСЕРВІС» Леснічевського Р.Г., що діє на підставі довіреності від 23.02.2007р., представника третьої особи -Управління земельних ресурсів Одеської міської ради Голоцван Є.О., що діє на підставі довіреності №02/1049-07 від 19.10.2006р., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі судових засідань №545 господарського суду Одеської області в м. Одесі адміністративну справу № 9/68-07-1393А

За позовом: Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Палубне»

до відповідачів: Виконавчого комітету Одеської міської ради, Одеської міської ради

треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідачів: Товариство з обмеженою відповідальністю «ОДЕСТЄХНОСЕРВІС», Управління земельних ресурсів Одеської міської ради

про скасування рішень

ВСТАНОВИВ:

Позивач Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Палубне» звернувся з адміністративним позовом до відповідача виконавчого комітету Одеської міської ради, за участю третіх осіб на стороні відповідача - Одеської міської ради та Товариства з обмеженою відповідальністю «ОДЕСТЕХНОСЕРВІС", про скасування рішення виконавчого комітету Одеської міської ради №919 «Про внесення пропозицій щодо надання товариству з обмеженою відповідальністю «ОДЕСТЕХНОСЕРВІС" в оренду земельної ділянки площею 0,0600га, за адресою; м. Одеса, вул. Палубна, 9, для проектування та будівництва 1-секційного 10-поверхового жилого будинку з підземним паркінгом" від 26.12.2006р. та рішення виконавчого комітету Одеської міської ради №496 «Про надання товариству з обмеженою відповідальністю «ОДЕСТЕХНОСЕРВІС" дозволу на проектування і будівництво 1-секційного 10-поверхового жилого будинку з підземним паркінгом за адресою: м. Одеса, вул. Палубна. 9 та розробки проекту відведення земельної ділянки в оренду, площею 0,06га» від 18.09.2006р.

Ухвалою господарського суду Одеської області від 10.04.2007р. до участі у справі у якості другого відповідача залучено Одеську міську раду.

Ухвалою господарського суду Одеської області від 27.04.2007р. до участі у справі у якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідачів залучено Управління земельних ресурсів Одеської міської ради.

У ході розгляду справи позивач уточнив позовні вимоги та просить суд скасувати рішення виконавчого комітету Одеської міської ради №496 від 18.09.2006р., скасувати рішення виконавчого комітету Одеської міської ради №919 від 26.12.2006р., скасувати рішення Одеської міської ради №1044-\/ «Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки та надання товариству з обмеженою відповідальністю «ОДЕСТЕХНОСЕРВІС" в оренду земельної ділянки площею 0,0600га, за адресою: місто Одеса, вулиця Палубна, 9, для проектування та будівництва 1-секційного 10-поверхового жилого будинку з підземним паркінгом" від 26.01.2007р.

Свої позовні вимоги позивач обґрунтовує наступним.

Згідно ст.ст. 16, 18 Закону України «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" та п.2.6. Статуту ОСББ «Палубне" - позивач має право захищати права, представляти інтереси власників в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, на підприємствах, установах та організаціях незалежно від форм власності; зупиняти дії третіх осіб, які утруднюють або перешкоджають реалізації прав володіння, користування та розпорядження неподільним та загальним майном членами об'єднання, в свою чергу рішення №919 від 26.12.2006р., №496 від 18.09.2006р. та № 1044-У від 26.01.2007 р. є актами суб'єкта владних повноважень - органу місцевого самоврядування, вони носять індивідуальний характер, тобто ці рішення порушують права і охоронювані законом інтереси позивача, що є підставою для виникнення у сторін по справі відповідних прав і обов'язків, а згідно п. 1 ч. 1 ст. 17 КАС України компетенція адміністративних судів поширюється на спори фізичних чи юридичних осіб із суб'єктом владних повноважень щодо оскарження його рішень (нормативно-правових актів чи правових актів індивідуальної дії), дій чи бездіяльності.

Згідно листа №02-05/1385-08 від 19.12.2006р. ОСББ «Палубне" здійснює оформлення свого права користування земельною ділянкою, для чого ОСББ «Палубне" подані відповідні документи в Одеське міське управління земельних ресурсів, де станом на сьогоднішній день ці документи знаходяться на розгляді.

Однак, на території земельної ділянки площею 0,7га, по вул. Палубна в м.Одесі, яка знаходиться в управлінні ОСББ “Палубне», ТОВ «ОДЕСТЕХНОСЕРВІС" планується будівництво 1-секційного 10-поверхового жилого будинку з підземним паркінгом, на підставі рішення виконавчого комітету Одеської міської ради №919 «Про внесення пропозицій щодо надання товариству з обмеженою відповідальністю «ОДЕСТЕХНОСЕРВІС" в оренду земельної ділянки площею 0,0600га, за адресою: місто Одеса, вулиця Палубна, 9, для проектування та будівництва 1-секційного 10-поверхового жилого будинку з підземним паркінгом" від 26.12.2006р. та рішення виконавчого комітету Одеської міської ради №496 «Про надання товариству з обмеженою відповідальністю «ОДЕСТЕХНОСЕРВІС" дозволу на проектування і будівництво 1-секційного 10-поверхового жилого будинку з підземним паркінгом за адресою: місто Одеса, вулиця Палубна, 9 та розробки проекту відведення земельної ділянки в оренду, площею 0,06га" від 18.09.2006р., що порушує права та охоронювані законом інтереси членів ОСББ «Палубне», оскільки вищенаведений жилий будинок планується побудувати на місці єдиного в'їзду у двори будинків №9/3 та 9/4 по вул. Палубній, що буде порушувати протипожежні норми.

Позивач зазначає, що рішення виконавчого комітету Одеської міської ради №919 від 26.12.2006р. та №496 від 18.09.2006р. не відповідають нормам діючого законодавства, оскільки, згідно з п.3 ст. 124 Земельного кодексу України передача в оренду земельних ділянок громадянам і юридичним особам із зміною їх цільового призначення та із земель запасу під забудову здійснюється за проектами відведення в порядку, встановленому статтями 118, 123 Земельного кодексу України, а відповідна районна державна адміністрація або сільська, селищна, міська рада розглядає клопотання у місячний строк і дає згоду на розроблення проекту відведення земельної ділянки, а згідно зі ст. 14 Закону України «Про основи містобудування", до компетенції виконавчих органів сільських, селищних, міських рад у сфері містобудування належить: визначення згідно з рішенням відповідної ради території, вибір, вилучення (викуп) і надання земельних ділянок для містобудівних потреб, визначених містобудівною документацією, отже відповідно вказаних норм діючого законодавства, лише міська рада має право надавати згоду на розробку проекту відведення земельної ділянки, а не виконавчий комітет Одеської міської ради.

Вказане твердження також підтверджується протестом Прокуратури міста Одеси на рішення Одеської міської ради від 21.04.2005р. №3831-І\/ «Про надання згоди на розробку проекту відведення земельної ділянки", згідно вказаного протесту рішення Одеської міської ради від 21.04.2005р. №3831-IV «Про надання згоди на розробку проекту відведення земельної ділянки" є незаконним та підлягає скасуванню, у зв'язку з тим, що питання регулювання земельних відносин є виключною компетенцією міської ради і міська рада не має права делегувати вказане право виконавчому комітету Одеської міської ради, в свою чергу Одеська міська рада рішенням №360-\/ «Про розгляд протесту Прокуратури м. Одеси на рішення Одеської міської ради від 21.04.2005 р. № 3831-ІУ» від 29.09.2006 р. скасовує вищевказане рішення, таким чином, визнається факт, що лише міська рада має право надавати згоду на розробку проекту відведення земельної ділянки, а не виконавчий комітет.

Також, позивач звертає увагу суду на те, що згідно висновку №3409 від 07.12.2006р. державної експертизи землевпорядної документації, існують слідуючи зауваження до землевпорядної документації: не затверджене відповідно до діючого законодавства містобудівельне обґрунтування забудови території загального користування - проїзду та прибудинкової території існуючих багатоповерхових жилих будинків; не надана згода - власників насосної станції та двох трансформаторних підстанцій на їх перенесення, не надана згода - власників підземного паркінгу, до якого планується зблокувати (приєднати) запроектований паркінг; проектом землеустрою не передбачена площа земельної ділянки необхідна на період будівництва (складання будівельних матеріалів, встановлення будівельної техніки та інше); до початку реалізації проектних рішень вирішити майнові питання землекористувачів, забезпечити погодження меж земельної ділянки із власниками інженерних мереж.

Вказані зауваження усунені не були, але не зважаючи на це виконавчий комітет Одеської міської ради виносить рішення №919 «Про внесення пропозицій щодо надання товариству з обмеженою відповідальністю «ОДЕСТЕХНОСЕРВІС" в оренду земельної ділянки площею 0,0600га, за адресою: місто Одеса, вулиця Палубна, 9, для проектування та будівництва 1-секційного 10-поверхового жилого будинку з підземним паркінгом" від 26.12.2006р.

Крім того, згідно висновку №1658 від 05.06.2006р. управління архітектури та містобудування міста Одеси, ТОВ «ОДЕСТЕХНОСЕРВІС", містобудівельне обґрунтування розміщення та ескізний проект будівництва 1-секційного 10-поверхового жилого будинку з підземним паркінгом по вулиці Палубна, 9 в місті Одеса - узгоджені для подальшого проектування у встановленому порядку.

Однак не зважаючи на те, що згідно висновку №3409 від 07.12.2006р. державної експертизи землевпорядної документації, існують зауваження до землевпорядної документації, 26.01.2007р. Одеська міська рада виносить рішення №1044-\/ «Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки та надання товариству з обмеженою відповідальністю «ОДЕСТЕХНОСЕРВІС" в оренду земельної ділянки площею 0,0600га, за адресою: місто Одеса, вулиця Палубна, 9, для проектування та будівництва 1-секційного 10-поверхового жилого будинку з підземним паркінгом".

На підставі вищевикладеного, позивач був змушений звернутися до суду за захистом своїх прав.

Одеська міська рада та виконавчий комітет Одеської міської ради позовні вимоги не визнають з наступних підстав.

Відповідно до ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»виконавчий комітет Одеської міської ради може розглядати і вирішувати питання, віднесені до відання виконавчих органів ради. Ст. 31 цього Закону встановлена компетенція виконавчих органів міських рад в галузі будівництва. Свої повноваження виконавчий комітет Одеської міської ради здійснює відповідно до ст. 59 Закону шляхом прийняття рішень.

Таким чином, при прийнятті оскаржуваних рішень виконавчий комітет Одеської міської ради діяв виключно в межах своїх повноважень, як того вимагає положення ст. 19 Конституції України, а також ст. 9 КАС України.

Оскаржувані рішення виконавчого комітету Одеської міської ради приймались на підставі наданих матеріалів та висновків: висновок Одеського міського управління земельних ресурсів Державного комітету України по земельних ресурсах № 1345-В від 01.12.2006 р.; висновку Державної санітарно-епідеміологічної служби м. Одеси № 3/488-2593 від 22.11.2006 р.; висновок Державного управління навколишнього природного середовища в Одеській області № 5611/03-06-12 від 29.11.2006 р.; висновок Управління архітектури та містобудування Одеської міської ради № 286/4309 від 02.11.2006 р.; висновок державної експертизи землевпорядної документації № 3409 від 07.12.2006 р.; акт вибору земельної ділянки (протокол № 44 від 04.07.2006р.).

Як вбачається з висновку державної експертизи землевпорядної документації, зауваження, які визначались експертизою, були усуненні та затверджені Одеським міським управлінням земельних ресурсів Державного комітету України по земельних ресурсах.

Усі висновки надані ТОВ «ОДЕСТЄХНОСЕРВІС»- позитивні та погоджують проектування та будівництво односекційного 10-ти поверхового будинку з підземним паркінгом за адресою: м. Одеса, вул. Палубна, 9.

Відповідно до ст. 104 КАСУ до адміністративного суду мас право звернутися з адміністративним позовом особа, яка вважає, що порушено її права, свободи чи інтереси у сфері публічно-правових відносин. Однак, з матеріалів справи не вбачається будь-якого порушення прав чи інтересів позивача.

Третя особа ТОВ «ОДЕСТЄХНОСЕРВІС» проти позовних вимог заперечує з огляду на те, що у позивача на теперішній час відсутні правовстановлюючі документи на спірну земельну ділянку, у зв'язку з чим (в контексті вимог ст. 70 КАС України "Належність та допустимість доказів") незрозумілими вбачаються правові підстави та шляхи доказування позивачем порушення з боку відповідача прав ОСББ "Палубне" на певну частину земельної ділянки запланованої під будівництво, яких у позивача не існує.

На думку ТОВ “ ОДЕСТЄХНОСЕРВІС», звернення ОСББ "Палубне" до господарського суду Одеської області з позовом про скасування рішень виконавчого комітету та Одеської міської ради є неправомірним виходом об'єднання за межі повноважень, наданих йому Законом України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку".

Заслухавши пояснення представників сторін, оцінивши наявні в матеріалах та досліджені в судовому засіданні докази, суд прийшов до висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню з наступних підстав.

01.09.2005 р. набрав чинності Кодекс адміністративного судочинства України.

Згідно п.6 Розділу УП Кодексу до початку діяльності окружного адміністративного суду адміністративні справи, підвідомчі господарським судам відповідно до Господарського процесуального кодексу України 1991 року, вирішують у першій інстанції відповідні місцеві господарські суди за правилами Кодексу адміністративного судочинства України.

П.1 ч. 1 ст. 17 Кодексу адміністративного судочинства України передбачає, що компетенція адміністративних судів поширюється на, зокрема, спори фізичних чи юридичних осіб із суб'єктами владних повноважень щодо оскарження його рішень (нормативно-правових чи правових актів індивідуальної дії), дій чи бездіяльності.

Ч. 1 ст. 104 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що до адміністративного суду має право звернутися з адміністративним позовом особа, яка вважає, що порушено її права, свободи чи інтереси у сфері публічно-правових відносин.

Відповідно до ст.2 Кодексу адміністративного судочинства України завданням адміністративного судочинства є, зокрема, захист прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.

Позивач самостійно визначає та обґрунтовує в чому полягає порушення його прав та інтересів, а суд повинен перевірити доводи, на яких ґрунтуються позовні вимоги, встановити чи мали місце обставини, якими обґрунтовувалися вимоги та заперечення, та якими доказами вони підтверджуються, і залежно від встановлених обставин вирішити питання про наявність чи відсутність підстав для правового захисту.

Відповідно до ст. 15 Цивільного кодексу України кожна особа має право на захист свого цивільного права у разі його порушення, невизнання або оспорювання. Відповідно до ст. 16 Цивільного кодексу України кожна особа має право звернутися до суду за захистом свого особистого немайнового або майнового права та інтересу. Захист порушеного права здійснюється шляхом визнання незаконним рішення, дій чи бездіяльності органу державної влади, органу влади Автономної республіки Крим або органу місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб.

Згідно ст. 19 Конституції України, ч. 3 ст. 24 Закону України «Про місцеве самоврядування" органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно ст.ст. 5, 95 Земельного кодексу України одним з принципів, на яких базується земельне законодавство, є забезпечення гарантій прав на землю, яке полягає також в забезпеченні права користування землею.

Ст. 152 Земельного кодексу України встановлює шляхи захисту прав на земельні ділянки, в тому числі - визнання недійсними рішень органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування.

На підставі ч. 2 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності своїх рішень, дій чи бездіяльності покладається на відповідача.

Ст. 1 Закону України “Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку» встановлює, що об'єднанням співвласників багатоквартирного будинку - юридична особа, створена власниками для сприяння використанню їхнього власного майна та управління, утримання і використання неподільного та загального майна.

Ч.4 ст.4 Закону зазначає, що основна діяльність об'єднання полягає у здійсненні функцій, що забезпечують реалізацію прав власників приміщень на володіння та користування спільним майном членів об'єднання, належне утримання будинку та прибудинкової території, сприяння членам об'єднання в отриманні житлово-комунальних та інших послуг належної якості за обґрунтованими цінами та виконання ними своїх зобов'язань, пов'язаних з діяльністю об'єднання.

Статут об'єднання співвласників багатоквартирного будинку “Палубне» зареєстрований виконавчим комітетом Одеської міської ради 12.08.2005 р.

ОСББ «Палубне" здійснює управління будинками №9/3 та №9/4, які розташовані на земельній ділянці площею 0,7га по вулиці Палубна, в місті Одесі.

Ст. 42 Земельного кодексу України встановлено, що земельні ділянки, на яких розташовані багатоквартирні жилі будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкові території державної або комунальної власності, надаються в постійне користування підприємствам, установам і організаціям, які здійснюють управління цими будинками, а у разі приватизації громадянами багатоквартирного жилого будинку, відповідна земельна ділянка може передаватися безоплатно у власність або надаватись у користування об'єднанню власників. Порядок використання земельних ділянок, на яких розташовані багатоквартирні жилі будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкові території, визначається співвласниками.

Згідно Положенню про порядок встановлення та закріплення меж прибудинкових територій існуючого житлового фонду та надання у спільне користування або спільну сумісну власність земельних ділянок для спорудження житлових будинків, при будинкова територія визначається як встановлена за проектом поділу території мікрорайону(кварталу) та проектом забудови земельна ділянка багатоквартирної не садибної житлової забудови, яка необхідна для розміщення та обслуговування житлового будинку(будинків) і не може виділятися для частини будинку (блоку, поверху, секцій, квартир тощо).

До її складу крім території під житловим будинком включаються: проїзди та тротуари, озеленені території, ігрові майданчики для дітей майданчики для відпочинку дорослого населення, занять фізичною культурою, тимчасового зберігання автомобілів, господарських цілей, вирулювання собак, інші території, пов'язані з утриманням та експлуатацією будинків та інших, пов'язаних з ними, об'єктів.

Згідно Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" прибудинковою територією вважається територія навколо багатоквартирного будинку, визначена актом на право власності чи користування земельною ділянкою і призначена для обслуговування багатоквартирного будинку.

В той же час даним законом встановлено, що земельна ділянка багатоквартирного будинку є елементом житлового комплексу. В свою чергу житловий комплекс визначається законом як єдиний комплекс нерухомого майна, що утворений земельною ділянкою в установлених межах, розміщеним на ній жилим багатоквартирним будинком або його частиною разом із спорудами та інженерними мережами, які утворюють цілісний майновий комплекс.

Таким чином, закон передбачає погодження проектування, відведення земельної ділянки та будівництво об'єкту з використанням частини земельної ділянки, що належить до прибудинкових територій ОСББ "Палубне", оскільки, погоджений органами місцевого самоврядування для проектування та будівництва житловий будинок ТОВ "Одестехносервіс" планується будувати останнім з використанням частини земельної ділянки, а саме єдиного в'їзду у двори будинків № 9/3 та 9/4 по вул. Палубній в місті Одесі.

Документи, що надані відповідачами до справи не містять погодження місця розташування об'єкту будівництва або земельної ділянки з позивачем.

Крім того, в Пояснювальній записці до проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ “ОДЕСТЄХНОСЕРВІС» вказано, що відповідно до рішення Одеської міської ради № 84 від 05.02.1957 р., Одеському військовому округу відведена земельна ділянка по вул. Іподромна кут вул. Скрябіна, площею до 0,82 га, для будівництва одноповерхових і по “червоним» лініям вулиць двоповерхових жилих будинків. Ділянка по вул.Палубна,9, що проектується до відведення ТОВ “ОДЕСТЄХНОСЕРВІС» являється частиною вищевказаної земельної ділянки. Згода на вилучення даної земельної ділянки замовником не надана.

Суд не приймає до уваги твердження третьої особи, що співвласники багатоквартирного будинку набувають повноваження, передбачені ч. 3 ст. 42 ЗК України, щодо визначення порядку використання земельних ділянок, на яких розташовані багатоквартирні жилі будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкові території, тільки після одержання у встановленому законом порядку правовстановлюючого документа про право власності чи про право користування.

Як зазначив представник позивача у судовому засіданні, оформлення документів на земельну ділянку ОСББ “Палубне» призупинено, оскільки частина території, яка необхідна для обслуговування території жилих будинків, включена до проекту відводу ТОВ “ ОДЕСТЄХНОСЕРВІС» , що підтверджується описом земельної ділянки з додатком - схемою розміщення жилого будинку М 1:500 від 22.09.06 № 02-06/1775-08.

ОСББ "Палубне" в обґрунтування заявленого позову по даній справі покладені порушення з боку виконавчого комітету та Одеської міської ради при прийнятті оспорюваних рішень прав та охоронюваних законом інтересів членів ОСББ "Палубне" - мешканців житлових будинків по вул. Палубна, 9/3, 9/4 у м. Одесі.

Підставою визнання акта недійсним є також порушення прав та охоронюваних інтересів позивача у справі.

Відповідно до ст. 155 Земельного кодексу України у разі видання органом виконавчої влади або органом місцевого самоврядування акта, яким порушуються права особи щодо володіння, користування чи розпорядження належною їй земельною ділянкою такий акт визнається недійсним.

Суд погоджується з правовою позицією позивача та вважає, що позовні вимоги слід визнати законними, обґрунтованими, такими, що підтверджені матеріалами справи і підлягають задоволенню.

Керуючись ст.ст. 94, 158-163 КАС України, суд

ПОСТАНОВИВ:

1. Позов задовольнити.

2. Скасувати рішення виконавчого комітету Одеської міської ради №496 «Про надання товариству з обмеженою відповідальністю «ОДЕСТЕХНОСЕРВІС" дозволу на проектування і будівництво 1-секційного 10-поверхового жилого будинку з підземним паркінгом за адресою: м. Одеса, вул. Палубна, 9 та розробки проекту відведення земельної ділянки в оренду, площею 0,06га" від 18.09.2006р.

3. Скасувати рішення виконавчого комітету Одеської міської ради №919 «Про внесення пропозицій щодо надання товариству з обмеженою відповідальністю «ОДЕСТЕХНОСЕРВІС" в оренду земельної ділянки площею 0,0600га, за адресою: м. Одеса, вул. Палубна, 9, для проектування та будівництва 1-секційного 10- поверхового жилого будинку з підземним паркінгом" від 26.12.2006р.

4. Скасувати рішення Одеської міської ради №1044-\/ «Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки та надання товариству з обмеженою відповідальністю «ОДЕСТЕХНОСЕРВІС" в оренду земельної ділянки площею 0,0600га, за адресою: місто Одеса, вулиця Палубна, 9, для проектування та будівництва 1-секційного 10-поверхового жилого будинку з підземним паркінгом" від 26.01.2007.

5. Стягнути з виконавчого комітету Одеської міської ради (65004 м. Одеса Думська площа, 1) та Одеської міської ради (65004 м. Одеса Думська площа, 1) на користь Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Палубне» (65010 м. Одеса вул. Палубна, 9/4, код 33720428) судовий збір в сумі 17/сімнадцять/ грн. 00коп.

6. Заходи, прийняті ухвалою господарського суду Одеської області від 19.02.2007 р., скасувати.

Повний текст постанови складено «11» червня 2007р.

Постанова набирає законної сили у порядку ст.254 Кодексу адміністративного судочинства України.

Сторонам надано право на апеляційне оскарження постанови господарського суду Одеської області в порядку ст.ст. 185-186 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя