Ухвала від 01.06.2007 по справі 9/229/05/Н

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

про відкриття провадження в адміністративній справі

"01" червня 2007 р. Справа № 9/229/05/НР

м. Миколаїв

Суддя Васильєва Л.І., розглянувши матеріали справи № 9/229.

За позовом: Товариство з обмеженою відповідальністю

сільськогосподарське підприємство “НІБУЛОН».

/54030, м. Миколаїв, вул. Фалеївська, 9-б/.

До відповідача: 1.Головне управління державного казначейства України

у Миколаївській області

/54055, м. Миколаїв, пр-т. Леніна, 141 В/

2.Спеціалізована державна податкова інспекція по роботі з великими

платниками податків у м. Миколаєві

/54017, м. Миколаїв, вул. Чкалова, 20/

про: стягнення з державного бюджету бюджетної заборгованості з податку на додану вартість за березень 2005р. у розмірі 8 441 591 грн. (з урахуванням уточнення позовних вимог).

на підставі Ухвали Вищого адміністративного суду України від 11.04.2007р.,

керуючись ст.ст. 165, 223 Кодексу адміністративного судочинства України.

УХВАЛИВ:

1. Прийняти справу № 9/229 до розгляду, надавши їй номер 9/229/05-НР.

2. Здійснити заміну другого відповідача - Державної податкової інспекції у м. Миколаєві на його правонаступника -Спеціалізовану державну податкову інспекцією по роботі з великими платниками податків у м. Миколаєві та першого відповідача Відділення Державного казначейства у м. Миколаєві на Головне управління Державного казначейства України у Миколаївській області

2. Призначити попереднє судове засідання на «18»червня 2007р. о 11 год. 20 хв.

Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою:

м. Миколаїв, вул. Адміральська, 22.

3. Представникам сторін прибути в попереднє судове засідання.

4. Згідно з ч.5 ст. 107 Кодексу адміністративного судочинства України господарський суд інформує сторони, що у порядку, визначеному ст.ст.27, 29 Кодексу адміністративного судочинства України вони мають право на відвід судді і секретаря судового засідання. Права та обов'язки сторін визначені статтями 49 та 51 вказаного кодексу

Відповідно до ст. 49 Кодексу Адміністративного судочинства України, особи, які беруть участь у справі мають наступні процесуальні права та обов'язки:

1. Особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов'язки;

2. Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки;

3. Особи, які беруть участь у справі, мають право:

1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів;

2) знайомитися з матеріалами справи;

3) заявляти клопотання і відводи;

4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення;

5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів;

6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам;

7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб;

8) знайомитися з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них;

9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень;

10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів;

11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом.

4. Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.

Відповідно до ст. 51 Кодексу Адміністративного судочинства України, сторони які беруть участь у справі мають наступні процесуальні права та обов'язки:

1. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, позивач має право змінити підставу або предмет адміністративного позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову й у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду.

2. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.

3. Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.

4. Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.

Суддя

Попередній документ
711094
Наступний документ
711096
Інформація про рішення:
№ рішення: 711095
№ справи: 9/229/05/Н
Дата рішення: 01.06.2007
Дата публікації: 27.08.2007
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Миколаївської області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Майнові спори; Застосування податкового законодавства; У т.ч. про відшкодування ПДВ та відсотків