Справа № 508/1222/17
19.12.2017 року смт. Миколаївка
Суддя Миколаївського районного суду Одеської області Горобець В.Л. розглянувши матеріали, що надійшли від Миколаївського ВП Лиманського ВП ГУНП в Одеській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, пенсіонера, -
За ст. 173 КУпАП, -
11.11.2017 року громадянин ОСОБА_1, згідно з протоколом серії ГП № 259064 о 16 годині 00 хвилинах висловлювався грубою нецензурною лайкою на адресу громадянина ОСОБА_2, чим вчинив дрібне хуліганство.
ОСОБА_1, в судовому засіданні свою вину у вчиненому визнав повністю.
Враховуючи те що ОСОБА_1, вину визнав, по місцю проживання характеризується позитивно, пенсіонер, раніше до адміністративної відповідальності не притягувався та малозначність вчиненого правопорушення рахую за можливе звільнити ОСОБА_1, від адміністративної відповідальності та обмежитись усним зауваженням.
У відповідності з вимогами ст. 33 КпАП України при накладенні стягнення, суд враховує характер вчиненого правопорушення, особистість порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність.
На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 22; 173 КУпАП, суддя, -
Звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності та обмежитись усним зауваженням.
Постанова підлягає зверненню до виконання протягом 3 (трьох) місяців з дня її винесення.
Постанова може бути оскаржена правопорушником протягом 10 днів з дня її винесення до апеляційного суду Одеської області через Миколаївський районний суд.
Суддя: В.Л. Горобець