Ухвала від 14.12.2017 по справі 522/24365/16-ц

Провадження № 2/522/2417/17

Справа № 522/24365/16-ц

УХВАЛА

14 грудня 2017 року м. Одеса

Приморський районний суд м. Одеси у складі:

головуючого-судді Домусчі Л.В.,

при секретарі - Шевчик В.І.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, Березанський районний відділ державної виконавчої служби ГУЮ у Миколаївській області про зміну розміру аліментів та визначення заборгованості за аліментами,-

ВСТАНОВИВ:

Позивачка звернулась до суду з позовною заявою до ОСОБА_2, Березанський районний відділ державної виконавчої служби ГУЮ у Миколаївській області про зміну розміру аліментів та визначення заборгованості за аліментами.

До суду 12.12.2017 року надійшли клопотання представника позивачки, згідно яких просив витребувати докази по справі, а саме:

1.витребувати з ОСОБА_3 «Південний» (65059, м. Одеса, вул.. Краснова, 6/1), АТ «ОТП ОСОБА_3» (01033, м. Київ, вул.. Жилянська, 43), АТ «ОСОБА_3 Аваль» (01011, м. Київ, вул.. Лескова, 9), ПАТ КБ «Приватбанк» (49094, м. Дніпро, вул.. Набережна Перемоги, 50), ПАТ «Марфін Банк» (65026, м. Одеса, вул.. Польський узвіз, 11) відомості щодо наявних відкритих рахунків із зазначенням руху коштів по ними з 01.01.2014 року по день надання відповіді на ухвалу суду, осіб, які перераховували кошти та підстав для перерахування із зазначенням залишку грошових коштів на рахунках, відкритих на ім'я наступних осіб;

- ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, що зареєстрований за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2;

- ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3, що зареєстрована за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2;

- ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_4, що зареєстрований за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2.

2. витребувати з Державної Прикордонної служби України (01601, м. Київ, вул.. Володимирська, 26) письмові відомості щодо перетинання кордону України громадянином України ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, в період з січня по грудень 2017 року, а також відомості щодо мети перетинання.

В обґрунтування клопотань представник позивача зазначив, що для визначення розміру доходів відповідача є необхідним витребування таких даних. Також посилався на те, що серед моряків існує така практика, коли вони відкривають рахунки на ім'я своїх родичів, на які здійснюються зарахування заробітної плати моряків. Оскільки їм невідомо, в якому банку може бути відкритий рахунок, вважають за необхідне витребувати інформацію з основних український банків стосовно самого відповідача, його дружини та батька.

У судове засідання сторони не з'явились, були сповіщені про час та місце розгляду справи належним чином. Представник позивачки - ОСОБА_6 просив питання про витребування доказів розглядати за його відсутності.

Дослідивши матеріали справи суд вважає, що зазначені у клопотанні відомості (документи) стосуються предмету спору та необхідні для з'ясування відповідних обставин справи, проте задовольняє клопотання частково.

З матеріалів справи вбачається, що предметом позову є зміна розміру аліментів та визначення заборгованості за аліментами.

Відповідно до ч.1 ст. 133 ЦПК України особи, які беруть участь у справі і вважають, що подання потрібних доказів є неможливим або у них є складнощі в поданні цих доказів, мають право заявити клопотання про забезпечення цих доказів.

Відповідно до ч.1 ст. 137 ЦПК України у випадках, коли щодо отримання доказів у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, є складнощі, суд за їх клопотанням зобов'язаний витребувати такі докази.

Розглянувши матеріали справи, додані до неї документи, суд вважає, що клопотання позивача про витребування доказів підлягає частковому задоволенню.

При цьому, виходячи з предмету спору та обставин, з яких заявлено позов, суд відмовляє в частині клопотання представника позивача про витребування з банків відомостей щодо наявних відкритих рахунків на ім'я ОСОБА_4, ОСОБА_5.

Стосовно інших відомостей, про витребування яких заявлено сторонами позивача, суд з урахуванням предмету та обставин позову, вважає за можливе задовольнити.

Керуючись ст.ст. 3, 11, 15, 60, 64, 133, 137, 168, 169, 208-210 ЦПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Клопотання представників ОСОБА_1 про витребування доказів - задовольнити частково.

1.Витребувати з ОСОБА_3 «Південний» (65059, м. Одеса, вул.. Краснова, 6/1), АТ «ОТП ОСОБА_3» (01033, м. Київ, вул.. Жилянська, 43), АТ «ОСОБА_3 Аваль» (01011, м. Київ, вул.. Лескова, 9), ПАТ КБ «Приватбанк» (49094, м. Дніпро, вул.. Набережна Перемоги, 50), ПАТ «Марфін Банк» (65026, м. Одеса, вул.. Польський узвіз, 11) відомості щодо наявних відкритих рахунків на ім'я ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, що зареєстрований за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, із зазначенням руху коштів по ними з 01.01.2014 року по день надання відповіді на ухвалу суду, осіб, які перераховували кошти та підстав для перерахування із зазначенням залишку грошових коштів на рахунках, відкритих на ім'я наступних осіб;

2.Витребувати з Державної Прикордонної служби України (01601, м. Київ, вул.. Володимирська, 26) письмові відомості щодо перетинання кордону України громадянином України ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, в період з січня по грудень 2017 року, а також відомості щодо мети перетинання.

ОСОБА_7 «Південний» (65059, м. Одеса, вул.. Краснова, 6/1), АТ «ОТП ОСОБА_7» (01033, м. Київ, вул.. Жилянська, 43), АТ «ОСОБА_3 Аваль» (01011, м. Київ, вул.. Лескова, 9), ПАТ КБ «Приватбанк» (49094, м. Дніпро, вул.. Набережна Перемоги, 50), ПАТ «Марфін Банк» (65026, м. Одеса, вул.. Польський узвіз, 11), Державну Прикордонну служби України (01601, м. Київ, вул.. Володимирська, 26) надати інформацію до Приморського районного суду м. Одеси до «14» грудня 2017 року.

В іншій частині клопотання - відмовити.

Згідно ч.3 ст. 137 ЦПК України докази, які вимагає суд, направляються до суду безпосередньо.

За неповідомлення суду про неможливість подати докази, а також за неподання доказів, у тому числі і з причин, визнаних судом неповажними, винні особи несуть відповідальність, встановленому законом.

Надання документів згідно ухвали суду здійснюється безкоштовно.

Ухвала суду оскарженню не підлягає.

Суддя Приморського

районного суду м. Одеси ОСОБА_8

Попередній документ
71045920
Наступний документ
71045922
Інформація про рішення:
№ рішення: 71045921
№ справи: 522/24365/16-ц
Дата рішення: 14.12.2017
Дата публікації: 20.12.2017
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Приморський районний суд м. Одеси
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із сімейних правовідносин; Спори, що виникають із сімейних правовідносин про стягнення аліментів