Ухвала від 15.12.2017 по справі 820/6033/17

Харківський окружний адміністративний суд

61004, м. Харків, вул. Мар'їнська, 18-Б-3, inbox@adm.hr.court.gov.ua

УХВАЛА

про повернення позовної заяви

15 грудня 2017 р.

Справа № 820/6033/17

Cуддя Харківського окружного адміністративного суду Бабаєв А.І., розглянувши адміністративний позов Компанії «МАТРАПАК ГмбХ» в особі представництва «МАТРАПАК ГмбХ» до Харківської митниці Державної фіскальної служби про скасування рішення, -

ВСТАНОВИВ :

08 грудня 2017 року Компанія «МАТРАПАК ГмбХ» в особі представництва «МАТРАПАК ГмбХ» звернулась до Харківського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Харківської митниці ДФС, в якому просить суд:

- визнати протиправним та скасувати рішення Харківської митниці ДФС про відмову представництву «МАТРАПАК ГмбХ» у митному оформленні товарів за митною декларацією №UА807170.2017.320482, яке оформлено Карткою відмови №UА807170/2017/30283;

- зобов'язати Харківську митницю ДФС здійснити митне оформлення товару за кодом УКТЗЕД, вказаному у графі 33 митної декларації №UA807170.2017.320482 та з описом товару, наведеним у графі 31 митної декларації №UА807170.2017.320482, у митному режимі імпорту.

14 грудня 2017 року через канцелярію суду представник позивача надав клопотання про відкликання позовної заяви до відкриття провадження у справі.

Згідно п. 2 ч. 4 ст. 169 Кодексу адміністративного судочинства України, позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач до відкриття провадження в адміністративній справі подав заяву про її відкликання.

При цьому, слід зазначити, що повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до суду в порядку встановленому законом, що передбачено ст. 169 КАС України.

На підставі викладеного та керуючись п. 2 ч. 4 ст. 169, ст. 248, ст.256, ст. 293, ст. 295, ст.297 КАС України, суддя, -

УХВАЛИВ :

Позовну заяву Компанії «МАТРАПАК ГмбХ» в особі представництва «МАТРАПАК ГмбХ» до Харківської митниці Державної фіскальної служби про скасування рішення - повернути позивачу.

Копію даної ухвали направити позивачу та повернути позивачу позовну заяву з додатком.

Ухвала може бути оскаржена до Харківського апеляційного адміністративного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом п'ятнадцяти днів з дня проголошення ухвали. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Учасник справи, якому повна ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на ухвалу суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Строк на апеляційне оскарження також може бути поновлений в разі його пропуску з інших поважних причин, крім випадків, визначених частиною другою статті 299 цього Кодексу.

Ухвала суду першої інстанції, якщо інше не встановлено цим Кодексом, набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого цим Кодексом, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття рішення судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Суддя Бабаєв А.І.