11 грудня 2017 року м. Київ К/800/40944/17
Суддя Вищого адміністративного суду України Іваненко Я.Л., перевіривши касаційну скаргу Луцького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Волинської області на постанову Луцького міськрайонного суду Волинської області від 22 травня 2017 року та додаткову постанову Львівського апеляційного адміністративного суду від 02 листопада 2017 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Луцького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Волинської області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії,
Постановою Луцького міськрайонного суду Волинської області від 22 травня 2017 року адміністративний позов задоволено.
Постановою Львівського апеляційного адміністративного суду від 17 серпня 2017 року скасовано рішення суду першої інстанції та прийнято нове рішення про відмову у задоволенні позову.
02 листопада 2017 року Львівським апеляційним адміністративним судом прийнято додаткову постанову у справі за позовом ОСОБА_1 до Луцького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Волинської області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії.
Відповідач звернувся до Вищого адміністративного суду України з касаційною скаргою на постанову Луцького міськрайонного суду Волинської області від 22 травня 2017 року та додаткову постанову Львівського апеляційного адміністративного суду від 02 листопада 2017 року.
Відповідно до пункту 5 частини 2 статті 213 Кодексу адміністративного судочинства України у касаційній скарзі зазначаються вимоги особи, яка подає касаційну скаргу до суду касаційної інстанції.
При цьому, вимоги особи, що подає касаційну скаргу, до суду касаційної інстанції полягають у проханні цієї особи щодо оскаржуваних судових рішень, з урахуванням передбачених статтею 223 Кодексу адміністративного судочинства України повноважень суду касаційної інстанції.
Проте, скаржником у касаційній скарзі не зазначено його вимог, у розумінні пункту 9 частини 2 статті 223 Кодексу адміністративного судочинства України, зокрема, стосовно рішення суду апеляційної інстанції, яким було залишено без змін оскаржувану постанову суду першої інстанції, яку відповідач просить скасувати. При цьому, відповідачу слід врахувати положення статті 212 та частини 4 статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України щодо строків подання касаційної скарги на судові рішення.
Згідно частини 3 статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України до касаційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 213 цього Кодексу, застосовуються правила статті 108 цього Кодексу, а тому касаційна скарга повинна бути залишена без руху до усунення скаржником зазначених вище недоліків.
Керуючись статтями 212, 213, 214 Кодексу адміністративного судочинства України,
Касаційну скаргу Луцького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Волинської області на постанову Луцького міськрайонного суду Волинської області від 22 травня 2017 року та додаткову постанову Львівського апеляційного адміністративного суду від 02 листопада 2017 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Луцького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Волинської області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії залишити без руху та надати строк для усунення недоліків до 27 грудня 2017 року.
У разі неусунення недоліків касаційної скарги вона буде повернута особі, яка її подала.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Я.Л. Іваненко