ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД 79018, м. Львів, вул. Чоловського, 2; e-mail: inbox@adm.lv.court.gov.ua; тел.: (032)-261-58-10
06 грудня 2017 року № 813/3106/17
Львівський окружний адміністративний суд у складі колегії суддів:
Головуючого - судді - Гулкевич І.З.,
судді Гавдик З.В.
судді Мартинюк В.Я.
секретар судового засідання Іванес Х.О.
за участю : представника позивача Антоніва Н.С., представника відповідача Чабана О.С.
розглянувши у відкритому судовому з асіданні в залі суду у місті Львові адміністративну справу за позовом дочірнього підприємства "Львівське спеціалізоване управління "Стальконструкція" Публічного акціонерного товариства "Центрстальконструкція" до Державної фіскальної служби України про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити дії,-
До Львівського окружного адміністративного суду звернулось дочірнє підприємство "Львівське спеціалізоване управління "Стальконструкція" Публічного акціонерного товариства "Центрстальконструкція" до Державної фіскальної служби України, з урахуванням уточнених позовних вимог просить: визнати протиправним та скасувати рішення комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації, від 21.08.2017 року №108011/37801347; зобов'язати Державну фіскальну службу України зареєструвати податкову накладну дочірнього підприємства "Львівське спеціалізоване управління "Стальконструкція" Публічного акціонерного товариства "Центрстальконструкція" від 21.07.2017 року № 82 в Єдиному реєстрі податкових накладних.
В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що оскаржуване рішення від 21.08.2017 року №108011/37801347 про відмову у реєстрації податкової накладної від 21.07.2017 року №82 прийняте відповідачем з порушенням норм чинного законодавства. Так, позивач вказує, що в рішенні Державної фіскальної служби України від 21.08.2017 року №108011/37801347 про відмову у реєстрації податкової накладної не міститься конкретної інформації щодо причин та підстав для прийняття такого рішення, а лише міститься загальна фраза про те, що причиною його прийняття є: надання платником податку копій документів, які складені з порушенням законодавства та/або не є достатніми для прийняття комісією ДФС рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування. Отже, спірне рішення не містить чіткого визначення підстав, що послугували для прийняття відмови у реєстрації податкової накладної. Також, позивач зазначив, що ним надано пояснення та всі необхідні документи, які засвідчують факт здійснення господарських операцій. Таким чином, позивач просив суд позовні вимоги задовольнити в повному обсязі.
Представник відповідача позовні вимоги не визнав, просив в їх задоволенні відмовити, пояснив, що Комісією Державної фіскальної служби України прийнято Рішення від 21.08.2017 року за №108011/37801347 про відмову у реєстрації податкової накладної №82 від 21.07.2017 в Єдиному реєстрі податкових накладних у зв'язку з наданням платником податку копій документів, які складені з порушенням законодавства та/або не є достатніми для прийняття комісією ДФС рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування. Оскаржуване рішення вважає законним та мотивованим, таким, що прийняте у межах та у спосіб, передбачений чинним законодавством України.
Заслухавши доводи представників сторін, з'ясувавши обставини, на які сторони посилаються як на підставу своїх вимог і заперечень та дослідивши докази, якими вони обґрунтовуються, суд, даючи правову оцінку спірним правовідносинам, виходив з наступного.
Між дочірнім підприємством "Львівське спеціалізоване управління "Стальконструкція" Публічного акціонерного товариства "Центрстальконструкція" (Підрядник) та Товариством з обмеженою відповідальністю "Технокап УА" (Замовник) 23.05.2017 р. було укладено договір підряду № 07/17. Відповідно до умов договору, виконавець зобов'язується виконати роботи на об'єкті "Будівництво складу готової продукції та вхідного вузла, прибудованих до цеху з виготовлення кришок СКО ТВІСТ на вул. Вокзальній,16 у м. Жовква, Львівської області", відповідно до проектної документації, а Замовник зобов'язується надати Підряднику будівельний майданчик (фронт робіт), передати погоджену проектну документацію та необхідну дозвільну документацію, прийняти роботи та оплатити їх. Детальний перелік робіт наводиться в кошторисі за Формою №1, що є невід'ємною частиною договору.
Договірна ціна робіт становить 3 495 544,16 грн (три мільйони чотириста дев'яносто п'ять тисяч п'ятсот сорок чотири гривні 16 коп) в тому числі ПДВ 20% , що складає 582 590,69 грн (п'ятсот вісімдесят дві тисячі п'ятсот дев'яносто гривень 69 коп).
Дочірнім підприємством "Львівське спеціалізоване управління "Стальконструкція" Публічного акціонерного товариства "Центрстальконструкція" отримано проплату на виконання робіт від Товариства з обмеженою відповідальністю "Технокап УА" згідно договору №07/17 від 23.05.2017 р в сумі 500 000, 00 грн, що підтверджується банківською випискою по рахунку №26002341930900 за період 21.07.2017 р.-21.07.2017 р.
Після надходження коштів від Товариства з обмеженою відповідальністю "Технокап УА" у Дочірнього підприємства "Львівське спеціалізоване управління "Стальконструкція" Публічного акціонерного товариства "Центрстальконструкція" виникло зобов'язання зі сплати ПДВ.
На виконання умов вищевказаного Договору, позивачем складено і направлено ДФС України на реєстрацію податкову накладну №82 від 21.07.2017 на загальну суму операції з ПДВ 600 000,00 грн.
15 серпня 2017 року позивачем, на виконання п.п.201.16.2 п.201.16 ст.201 ПК України було направлено до Головного управління ДФС у Львівській області документи про підтвердження реальності здійснення операцій по податковій накладній №82 від 21.07.2017 року: копії договору №07/17 від 23.05.2017 р, виписки АТ "УкрСиббанк" по рахунку №26002341930900 з 21.07.2017 - 21.07.2017 р, договору №13/07/17 від 14.07.2017 р, зразки креслень, штатного розпису.
Згідно інформації зазначеної у квитанції від 21.08.2017 року, відповідачем прийнято рішення №108011/37801347 про відмову у реєстрації податкової накладної від 21.07.2017 №82 в Єдиному реєстрі податкових накладних у зв'язку з наданням платником податку копій документів, які складені з порушенням законодавства та/або є недостатніми для прийняття комісією ДФС рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування.
Не погоджуючись з рішеннями відповідача про відмову в реєстрації податкової накладної № 82 від 21.07.2017 року в ЄРПН, позивач звернувся до суду та просить скасувати його, а також зобов'язати ДФС України зареєструвати податкову накладну № 82 від 21.07.2017 року в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Визначаючись стосовно позовних вимог, суд виходив з наступного.
Спеціальним законом з питань оподаткування, який установлює порядок погашення зобов'язань юридичних або фізичних осіб перед бюджетами та державними цільовими фондами з податків і зборів (обов'язкових платежів), нарахування і сплату пені та штрафних санкцій, що застосовуються до платників податків і визначає заходи, які вживаються контролюючим органом з метою погашення платниками податків податкового боргу є (далі ПК України).
Згідно з підпунктами "а", "б" пункту 185.1. статті 185 ПК України об'єктом оподаткування податком на додану вартість є операції платників податку з постачання товарів, місце постачання яких розташоване на митній території України та постачання послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України.
Датою виникнення податкових зобов'язань з постачання товарів/послуг згідно приписів норми пункту 187.1. статті 187 ПК України вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше: а) дата зарахування коштів від покупця/замовника на банківський рахунок платника податку як оплата товарів/послуг, що підлягають постачанню; б) дата відвантаження товарів.
База оподаткування операцій з постачання товарів/послуг визначається виходячи з їх договірної вартості з урахуванням загальнодержавних податків та зборів (пункт 188.1. статті 188 ПК України). Надходження коштів від Товариством з обмеженою відповідальністю "Технокап УА" на рахунок дочірнього підприємства "Львівське спеціалізоване управління "Стальконструкція" Публічного акціонерного товариства "Центрстальконструкція" стало першою подією, а отже саме цей момент є датою виникнення податкових зобов'язань з постачання послуг.
Позивачем 21.07.2017 було складено податкову накладну №82 на основі первинних документів на загальну суму операції з ПДВ 600 000,00 грн.
Пунктом 201.10. статті 201 ПК України передбачено, що при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку продавець товарів/послуг зобов'язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою.
Податкова накладна, складена та зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.
Податкова накладна та/або розрахунок коригування до неї, складені та зареєстровані після 1 липня 2017 року в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг достатньою підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту, та не потребує будь-якого іншого додаткового підтвердження.
За приписами пункту 74.2. статті 74 ПК України в Єдиному реєстрі податкових накладних забезпечується проведення постійного автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначаються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.
Зібрана податкова інформація та результати її опрацювання використовуються для виконання покладених на контролюючі органи функцій та завдань, а також центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику, для формування та реалізації єдиної державної податкової та митної політики (пункт 74.3. статті 74 ПК України).
У відповідності до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 № 1246 "Про затвердження Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних" (далі - Порядок № 1246) податкова накладна - це електронний документ, який складається платником податку на додану вартість (далі платник податку) відповідно до вимог Податкового кодексу України (далі Кодекс) в електронній формі у затвердженому в установленому порядку форматі (стандарті) та надсилається для реєстрації.
Згідно з пунктом 12 Порядку № 1246 після надходження податкової накладної та/або розрахунку коригування до ДФС в автоматизованому режимі здійснюється їх розшифрування та проводяться перевірки: відповідності податкової накладної та/або розрахунку коригування затвердженому формату (стандарту); чинності електронного цифрового підпису, порядку його накладення та наявності права підписання посадовою особою платника податку таких податкової накладної та/або розрахунку коригування; реєстрації особи, що надіслала на реєстрацію податкову накладну та/або розрахунок коригування, платником податку на момент складення та реєстрації таких податкової накладної та/або розрахунку коригування; дотримання вимог, установлених пунктом 192.1. статті 192 та пунктом 201.10. статті 201 Кодексу; наявності помилок під час заповнення обов'язкових реквізитів відповідно до пункту 201.1. статті 201 Кодексу; наявності суми податку на додану вартість відповідно до пунктів 200-1.3. і 200-1.9. статті 200-1 Кодексу (для податкових накладних та/або розрахунків коригування, що реєструються після 1 липня 2015 р.); наявності в Реєстрі відомостей, що містяться у податковій накладній, яка коригується; факту реєстрації/зупинення реєстрації/відмови в реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування з такими ж реквізитами; відповідності податкових накладних та/або розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатнім для зупинення їх реєстрації відповідно до пункту 201.16. статті 201 Кодексу; дотримання вимог Законів України "Про електронний цифровий підпис", ";Про електронні документи та електронний документообіг" та Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого в установленому порядку.
За результатами перевірок, визначених пунктом 12 цього Порядку, формується квитанція про прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування (пункт 13 Порядку № 1246).
Аналогічні норми містяться і у підпункті 201.16.1. пункту 201.16. статті 201 ПК України, згідно яких реєстрація податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних може бути зупинена у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, у разі відповідності такої податкової накладної/розрахунку коригування сукупності критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, встановлених відповідно до пункту 74.2. статті 74 цього Кодексу.
Відповідно до підпункту 201.16.1. пункту 201.16. статті 201 ПК України у разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних платнику податку протягом операційного дня контролюючий орган в автоматичному режимі надсилає (в електронному вигляді у текстовому форматі) квитанцію про зупинення реєстрації такої податкової накладної/розрахунку коригування. Така квитанція є підтвердженням зупинення такої реєстрації.
У квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування зазначаються: а) порядковий номер та дата складення податкової накладної/розрахунку коригування; б) визначення критерію(їв) оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, на підставі яких було здійснено зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування; в) пропозиція щодо надання платником податку пояснень та/або копії документів (за вичерпним переліком), достатніх для прийняття контролюючим органом рішення про реєстрацію такої податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Як вбачається зі змісту Квитанції, контролюючим органом було сформовано висновок про відповідність податкових накладних критеріям оцінки ступеня ризиків, визначених пунктом 6 Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкових накладних в ЄРПН, затверджених Наказом № 567.
У Квитанції від 21.08.2017 р. Відповідачем в порушення підпункту 201.16.1 пункту 201.16 статті 201 ПК України не вказано ані конкретного виду критерію оцінки ступеня ризику, ані конкретного переліку документів, вичерпний перелік яких встановлений Наказом №567 (пункт 1 Вичерпного переліку документів містить два різні переліки, в залежності від визначеного ступеня ризику).
Водночас, у вищевказаній Квитанції фіскальним органом запропоновано платнику податків надати пояснення та/або копії документів, достатні для прийняття рішень про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН відповідно до пункту "в" підпункту 201.16.1. пункту 201.16. статті 201 Податкового кодексу України, вичерпний перелік яких встановлено наказом МФУ від 13.06.2017 № 567 та/або Таблицю даних платника податків, яка передбачена пунктом 4 цього наказу.
Таким чином, вказуючи щодо необхідності надання платником податків переліку документів, фіскальному органу необхідно було чітко зазначити, яких саме документів не вистачає для прийняття Рішення про реєстрацію податкової накладної.
Отже, разом з тим, фіскальним органом, в порушення підпункту 201.16.1. пункту 201.16. статті 201 ПК України, не вказано у Квитанції конкретного переліку документів, вичерпний перелік яких встановлений Наказом № 567.
Крім того, формулювання фіскальним органом у Квитанції вимоги надання "та/або Таблицю даних платника податків, яка передбачена пунктом 4 цього наказу" (тобто Наказу № 567), також, на думку суду, є нечітким та незрозумілим, зокрема, для платника податків.
У той же час, відповідно до Вичерпного переліку документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, який затверджений наказом МФУ 13 червня 2017 року № 567, товариством подано до відповідача за місцем реєстрації документи, а саме: копії договору №07/17 від 23.05.2017 р, виписки АТ "УкрСиббанк" по рахунку №26002341930900 з 21.07.2017 - 21.07.2017 р, договору №13/07/17 від 14.07.2017 р, зразки креслень, штатного розпису.
Із сукупності вказаних документів вбачається, що позивач виконує за дорученням Замовника роботи визначені у кошторисі за Формою №1 до Договору: "Будівництво складу готової продукції та вхідного вузла, прибудованих до цеху з виготовлення кришок СКО ТВІСТ на вул. Вокзальній,16 у м. Жовква, Львівська область".
Факт надходження коштів від Товариства з обмеженою відповідальністю "Технокап УА" на рахунок дочірнього підприємства "Львівське спеціалізоване управління "Стальконструкція" Публічного акціонерного товариства "Центрстальконструкція" зумовлював обов'язок позивача в силу вимог п. 187.1., п. 201.1., п. 201.7., п. 201.10. ПК України сформувати та направити для реєстрації спірну податкову накладну, тобто за правилом "першої події", що в даному випадку і було виконано позивачем шляхом подання п/н для реєстрації в ЄРПН.
Судом не встановлено обставин, які б свідчили про юридичну дефектність поданих до ДФСУ документів чи їх неповноту.
Таким чином, беручи до уваги те, що: податкова накладна видана в межах операції, яка є об'єктом оподаткування; фактичне виконання даної операції підтверджується матеріалами справи та в порядку ч. 2 ст. 71 КАС України відповідачем наведене не спростовано та не доведено зворотне; покупець/продавець є платниками ПДВ; податкова накладна подана для реєстрації у встановлений п. 201.10 ПК України строк, а також враховуючи те, що відповідачем не доведено наявності інших підстав для зупинення реєстрації і відмови у реєстрації податкової накладної та судом не встановлено обставин, які б перешкоджали видачі податкової накладної та прийняттю рішенню про її реєстрацію, суд приходить до висновку про відсутність у відповідача підстав для відмови у реєстрації податкової накладної шляхом прийняття оскаржуваного рішення, яке прийнято без врахування всіх обставин, що мали суттєве значення для оцінки реальності господарських операцій та для цілей прийнятті оспорюваного рішення, а також без врахування наведених вище норм податкового законодавства.
Судом також враховується, що у квитанції по суті не зазначено конкретних причин зупинення реєстрації п/н, критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної, а міститься загальне посилання на невідповідність обсягів постачання обсягам придбання. Спірне рішення, у свою чергу, не містить чіткої підстави для відмови у реєстрації - чи то подані документи складені з порушенням законодавства, чи то не є достатніми для прийняття комісією ДФС рішення про реєстрацію податкової (зазначено "та/або").
У той же час, головною рисою індивідуальних актів є їхня конкретність (гранична чіткість), а саме: чітке формулювання конкретних юридичних волевиявлень суб'єктами адміністративного права, які видають такі акти; розв'язання за їх допомогою конкретних, а саме індивідуальних, справ або питань, що виникають у сфері державного управління; чітка визначеність адресата, конкретної особи або осіб; виникнення конкретних адміністративно-правових відносин, обумовлених цими актами; чітка відповідність такого акту нормам чинного законодавства.
Натомість, оскаржуване рішення фіскального органу не відповідає наведеним вище вимогам щодо чіткості та зрозумілості, та породжує його неоднозначне трактування, що в свою чергу впливає на можливість реалізації права або виконання обов'язку платником податків виконати юридичне волевиявлення суб'єкта владних повноважень.
Відтак, оскільки в порядку виконання обов'язку, передбаченого ч. 2 ст. 71 КАС України, відповідачем не доведено законності та обґрунтованості спірного рішення, суд, виходячи з положень п.1 ч. 2 ст. 162 та ч. 2 ст. 11 КАС України, дійшов висновку про задоволення позову в цій частині шляхом визнання протиправним та скасування оскаржуваного рішення.
Що стосується позовних вимог про реєстрацію п/н, слід зазначити, що відповідно до п/п. 201.16.4. ПК України податкова накладна / розрахунок коригування, реєстрацію якої в Єдиному реєстрі податкових накладних було зупинено, реєструється у день настання однієї із таких подій:
а) прийнято рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних;
б) набрало законної сили рішення суду про реєстрацію відповідної податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.
При цьому, відповідно до п. 19, п. 20 Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 р. № 1246 (із змінами; далі - Порядок № 1246) податкова накладна та/або розрахунок коригування, реєстрацію яких зупинено, реєструються у день:
1) прийняття комісією рішення про реєстрацію податкової накладної та/або розрахунку коригування;
2) набрання законної сили рішенням суду про реєстрацію податкової накладної та/або розрахунку коригування (у разі надходження до ДФС відповідного рішення суду).
У разі надходження до ДФС рішення суду про реєстрацію або скасування реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування, яке набрало законної сили, такі податкові накладні та/або розрахунки коригування реєструються після проведення перевірок, визначених пунктом 12 цього Порядку (крім абзацу десятого), або їх реєстрація скасовується. При цьому датою реєстрації або скасування реєстрації вважається день, зазначений в такому рішенні, або день набрання законної сили рішенням суду (пункт 20 Порядку № 1246).
Відтак, оскільки рішення про відмову у реєстрації п/н підлягає скасуванню то, відповідно, з урахуванням положень ч. 2 ст. 11 та ч. 2 ст. 162 КАС України, п/п. 201.16.4., п. 201.10. ПК України, п. 19, п. 20 Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою КМУ від 29 грудня 2010 р. № 1246, суд приходить до висновку про задоволення позову в цій частині шляхом зобов'язання відповідача зареєструвати вищезгадану податкову накладну .
Згідно з п. 1 ч. 3 ст. 2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють чи прийняті (вчинені) вони на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до ч. 1 ст. 71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу. Разом з тим, ч. 2 ст. 71 КАС України визначено, що в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Враховуючи наведене, суд дійшов висновку про наявність правових підстав для задоволення позову у повному обсязі.
Так, згідно з частиною 1 статті 94 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо судове рішення ухвалене на користь сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, суд присуджує всі здійснені нею документально підтверджені судові витрати за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав стороною у справі, або якщо стороною у справі виступала його посадова чи службова особа.
Керуючись ст.ст. 7-14, 69-71, 86, 94, 159-163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
Адміністративний позов задовольнити повністю.
Визнати протиправним та скасувати рішення комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації, від 21.08.2017 року №108011/37801347.
Зобов'язати Державну фіскальну службу України зареєструвати податкову накладну дочірнього підприємства "Львівське спеціалізоване управління "Стальконструкція" Публічного акціонерного товариства "Центрстальконструкція" від 21.07.2017 року № 82 в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Стягнути на користь дочірнього підприємства "Львівське спеціалізоване управління "Стальконструкція" Публічного акціонерного товариства "Центрстальконструкція" (код ЄДРПОУ 37801347) сплачений при зверненні до суду судовий збір у розмірі 1600 грн. за рахунок бюджетних асигнувань Державної фіскальної служби України.
Постанова набирає законної сили в строк та в порядку, передбаченому ст.254 Кодексу адміністративного судочинства України.
Постанова може бути оскаржена в строк та в порядку, визначеному ст.186 Кодексу адміністративного судочинства України.
Головуючий суддя Гулкевич І.З.
Суддя Гавдик З.В.
Суддя Мартинюк В.Я.