10.2.4
13 грудня 2017 року СєвєродонецькСправа № ЗВ/812/268/17
Суддя Луганського окружного адміністративного суду Секірська А.Г., перевіривши матеріали заяви Рубіжанського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області про заміну сторони виконавчого провадження № 47905018 за рішенням від 16.02.2015 № 000020 про стягнення з комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора № 1» на користь управління Пенсійного фонду України в м. Рубіжному Луганської області заборгованості у розмірі 547,95 грн,
12 грудня 2017 року до Луганського окружного адміністративного суду надійшла заява Рубіжанського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області про заміну сторони виконавчого провадження № 47905018 за рішенням від 16.02.2015 № 000020 про стягнення з комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора № 1» на користь управління Пенсійного фонду України в м. Рубіжному Луганської області заборгованості у розмірі 547,95 грн.
Відповідно до частини 1 статті 264 Кодексу адміністративного судочинства України у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою заінтересованої особи суд може замінити сторону виконавчого провадження її правонаступником.
Суд розглядає питання про заміну сторони виконавчого провадження в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням державного виконавця або заінтересованої особи, що звернулися з поданням (заявою), та осіб, які беруть участь у справі. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду (частина 2 статті 264 Кодексу адміністративного судочинства України).
Керуючись статтями 160, 165, 264 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -
Заяву Рубіжанського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області про заміну сторони виконавчого провадження № 47905018 за рішенням від 16.02.2015 № 000020 про стягнення з комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора № 1» на користь управління Пенсійного фонду України в м. Рубіжному Луганської області заборгованості у розмірі 547,95 грн, призначити до розгляду у відкритому судовому засіданні на 20 грудня 2017 року о 10 год. 15 хв. у приміщенні Луганського окружного адміністративного суду за адресою: м. Сєвєродонецьк, просп. Космонавтів, 18.
Зобов'язати заявника - Рубіжанське об'єднане управління Пенсійного фонду України Луганської області у строк до 20 грудня 2017 року надати суду оригінали документів, доданих до заяви про заміну виконавчого провадження у копіях - для огляду у судовому засіданні.
Запропонувати боржнику у строк до 20 грудня 2017 року надати суду письмовий відзив на заяву Рубіжанського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області про заміну сторони виконавчого провадження.
Заява розглядатиметься суддею Секірською А.Г. одноособово.
Сторонам направити копію ухвали про призначення до розгляду заяви про заміну сторони виконавчого провадження.
Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1