30 листопада 2017 року м. Київ
Суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Попович О.В., вивчивши касаційну скаргу ОСОБА_2, представника ОСОБА_3 - ОСОБА_4 на рішення Святошинського районного суду
м. Києва від 03 листопада 2016 року, ухвалу апеляційного суду м. Києва від
26 вересня 2017 року у справі за позовом ОСОБА_2, ОСОБА_3 до ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, Садівничого товариства «Бучанка», Гостомельської селищної ради, третя особа - Відділ актів цивільного стану Дарницького районного управління юстиції у м. Києві, про визнання запису про батьківство в свідоцтві про народження дитини недійсним та спростування недостовірної інформації, -
17 жовтня 2017 року до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ (далі - ВССУ) надійшла касаційна скарга ОСОБА_2, представника ОСОБА_3 - ОСОБА_4 на рішення Святошинського районного суду м. Києва від 03 листопада 2016 року, ухвалу апеляційного суду м. Києва від 26 вересня 2017 року.
Ухвалою судді ВССУ від 20 жовтня 2017 року касаційна скарга ОСОБА_2, представника ОСОБА_3 - ОСОБА_4 залишена без руху, оскільки не додано квитанцію про сплату судового збору.
На виконання ухвали ВССУ від 20 жовтня 2017 року ОСОБА_2, представник ОСОБА_3 - ОСОБА_4 надіслали квитанцію про сплату судового збору.
Згідно розпорядження в.о. керівника апарату ВССУ від 29 листопада
2017 року № 430/0/32-17 зроблено автоматичний перерозподіл справ у зв'язку із призначенням на посаду судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду судді Кузнєцова В.О., касаційну скаргу 30 листопада
2017 року передано судді-доповідачу Попович О.В.
Відповідно до п. 6 розд. XII «Прикінцеві та перехідні положення Закону України від 02 червня 2016 року № 1402-VIII «Про судоустрій і статус суддів» ВССУ діє в межах повноважень, визначених процесуальним законом, до початку роботи Верховного Суду та до набрання чинності відповідним процесуальним законодавством, що регулює порядок розгляду справ Верховним Судом.
У зв'язку з цим скарга підлягає розгляду в порядку, передбаченому Цивільним процесуальним кодексом України від 18 березня 2004 року.
Касаційна скарга подана з дотриманням строку на касаційне оскарження, передбаченого статтею 325 ЦПК України, по формі та змісту відповідає вимогам статті 326 ЦПК України.
Наведені в касаційній скарзі доводи про порушення судами першої і апеляційної інстанцій норм процесуального права та неправильне застосування норм матеріального права дають підстави для їх перевірки.
За таких обставин касаційне провадження у зазначеній справі слід відкрити.
Керуючись ч. 1 ст. 328 ЦПК України, -
Відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою ОСОБА_2, представника ОСОБА_3 - ОСОБА_4 на рішення Святошинського районного суду
м. Києва від 03 листопада 2016 року, ухвалу апеляційного суду м. Києва від
26 вересня 2017 року.
Витребувати з Святошинського районного суду м. Києва цивільну справу
№ 759/5081/15-ц за позовом ОСОБА_2, ОСОБА_3 до ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, Садівничого товариства «Бучанка», Гостомельської селищної ради, третя особа - Відділ актів цивільного стану Дарницького районного управління юстиції у м. Києві, про визнання запису про батьківство в свідоцтві про народження дитини недійсним та спростування недостовірної інформації.
Надіслати особам, які беруть участь у справі, копію касаційної скарги та додані до неї матеріали, встановити їм строк для подачі заперечень на касаційну скаргу до 30 грудня 2017 року.
Ухвала оскарженню не підлягає.
С у д д я О.В.Попович