Справа № 458/1114/17 3/458/850/2017
07 грудня 2017 року суддя Турківського районного суду Львівської області Федитник І.Д., розглянувши в м. Турка матеріали, які надійшли від начальника Турківського ВП Самбірського ВП ГУНП у Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 - ІНФОРМАЦІЯ_1 та жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, по ч.1 ст.130 КУпАП, -
ОСОБА_1 пред"явлено у вину те, що 09.11.2017 року о 01 год. 30 хв. в м. Турка по вул.Молодіжна Львівської області керував автомобілем марки ВАЗ 2108 д.н.з. 608 - 05 ТС, будучи в стані алкогольного сп"яніння, що підтверджується актом медичного огляду №222 від 09.11.2017 року.
У судовому засіданні ОСОБА_1 пояснив, що протокол складено не на нього і пред"явив оригінал свідоцтва про народження та картку платника податку, де зазначено ОСОБА_1 - ІНФОРМАЦІЯ_3, оскільки паспорта ще не одержував . Копію протоколу йому не вручали і копію медичного огляду також не вручали та в лікарні сказали, що тверезий.
У судовому засіданні законний представник - мати ОСОБА_2 підтримала пояснення сина.
Дослідивши матеріали справи, а саме протокол про адміністративне правопорушення, який є документом, що офіційно засвідчує факти неправомірних дій і є одним із основних джерел доказів у справі, приходжу до висновку, що він не відповідає вимогам ст.256 КУпАП, а саме: протокол складено на ОСОБА_1 - ІНФОРМАЦІЯ_1, однак за зазначеною адресою в протоколі така особа не проживає, а проживає ОСОБА_1 - ІНФОРМАЦІЯ_3. У протоколі зазначено акт медичного огляду №222 від 09.11.2017 року, а до справи приєднано висновок щодо результатів медичного огляду №222 від 09.11.2017 року на ОСОБА_1 - ІНФОРМАЦІЯ_1 де особу встановлено згідно паспорту. По справі не зазначено достовірних даних про те, що ОСОБА_1 відмовився від проведення огляду на стан сп"яніння з використанням спеціальних технічних засобів на місці зупинки транспортного засобу з метою знаходження в стані алкогольного сп"яніння. До матеріалів не долучено направлення на огляд водія на стан сп"яніння до закладу охорони здоров"я при таких обставинах та з метою встановлення рівня алкоголю в
крові більше як 0,2 проміле і не має підпису особи про одержання висновку.
З огляду на те, що складення та оформлення даної справи про адміністративне правопорушення виконано не належним чином, а зазначені вище недоліки та неповно не можуть бути усунені в суді, то при таких обставинах матеріали справи про адміністративне правопорушення підлягають поверненню для належного дооформлення.
Керуючись ст.283 КУпАП, -
Справу про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 по ч.1 ст.130 КУпАП повернути начальнику Турківського ВП
Самбірського ВП ГУНПУ у Львівській області для належного дооформлення.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя: