Номер провадження 2/754/2216/17
Справа №754/8645/16-ц
Іменем України
23 листопада 2017 року Деснянський районний суд м. Києва в складі:
головуючого - судді Шевчука О.П.
при секретарі - Дмитрієвій А.А.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві цивільну справу за позовом Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Сердолік» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за спожиті житлово - комунальні послуги
ОСББ "Сердолік" звернувся до Деснянського районного суду міста Києва з зазначеною позовною заявою, в якій просить стягнути на свою користь з ОСОБА_1 заборгованість по оплаті за отримані житлово-комунальні послуги в сумі 19356,72 грн; витрати від інфляції в сумі 8171,62 грн; 3% річних в сумі 1098,32 грн, а разом - 28626,66 грн.
Представник позивача в судовому засіданні позов підтримав, просить суд його задовольнити.
Відповідач в судовому засіданні проти задоволення позову заперечувала, в подальшому 13.10.2017 року та 23.11.2017 року в судові засідання не з'явилась, про дату, час та місце розгляду справи повідомлена належним чином, що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення, причини неявки суду не повідомила
Приймаючи до уваги викладене, суд розглядає справу без участі відповідача.
Заслухавши пояснення представника позивача та дослідивши письмові докази у справі суд встановив наступне.
Квартира АДРЕСА_1 зареєстрована на праві власності за ОСОБА_1, що підтверджується довідкою Київського міського бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об'єкти нерухомого майна Київської міської державної адміністрації (а.с. 7-9).
ОСОБА_1 станом на 01.06.2016 року має заборгованість за житлово-комунальні послуги у розмірі 28626,66 грн., яка складається з: боргу у розмірі 19356,72 грн., 3% річних у розмірі 1098,32 грн., інфляційної складової у розмірі 8171,62 грн., що підтверджується щомісячним розрахунком заборгованості за використання холодної та гарячої води та холодного та гарачяго водовідведення (а.с. 5-6).
Пунктом 7 Правил користування приміщеннями житлових будинків і гуртожитків, що затверджені Постановою Кабінету Міністрів України №5 від 14.01.2009р., власники та наймачі квартири, житлового приміщення у гуртожитку, зобов'язані оплачувати надані житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом.