Ухвала від 28.11.2017 по справі 366/3183/17

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа 366/3183/17 Суддя- доповідач: Ганечко О.М.

УХВАЛА

28 листопада 2017 року м. Київ

Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Ганечко О.М., перевіривши матеріали апеляційної скарги Вишгородського об»єднаного управління Пенсійного фонду України в Київській області на постанову Іванківського районного суду Київської області від 18 жовтня 2017 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Вишгородського об»єднаного управління Пенсійного фонду України в Київській області про визнання рішення неправомірним та зобов'язання вчинити певні дії,-

ВСТАНОВИВ:

Постановою Іванківського районного суду Київської області від 18 жовтня 2017 року,позов задоволено повністю.

Не погоджуючись з даною постановою, відповідач подав апеляційну скаргу.

Перевіривши апеляційну скаргу, вважаю, що вона не може бути прийнята до апеляційного провадження та підлягає залишенню без руху, з наступних підстав.

У відповідності до положень ст. 186 КАС України, апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом 10 днів з дня отримання копії постанови.

Згідно штемпелю Іванківського районного суду Київської області, апеляційна скарга подана до суду 02.11.2017 року, тобто з пропуском строку на апеляційне оскарження.

Питання про поновлення строків представником апелянта заявлено не було в апеляційній скарзі, а також не надано доказів причин пропуску вказаного строку.

Відповідно до п. 4 ст. 189 КАС України, апеляційна скарга залишається без руху, якщо вона подана після закінчення строків, установлених статтею 186 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали про залишення апеляційної скарги без руху особа має право звернутися до суду апеляційної інстанції з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку.

Оскільки вищевказані обставини перешкоджають прийняттю апеляційної скарги до провадження суду апеляційної інстанції, тому, у відповідності до ст.ст. 189, 108 КАС України, апеляційна скарга підлягає залишенню без руху, а апелянту необхідно надати строк для усунення недоліків, а саме: вказати підстави пропуску строку на апеляційне оскарження та надати докази, що підтверджують причини пропуску строку.

Керуючись ст.ст. 108, 186, 189 Кодексом адміністративного судочинства України, суддя - доповідач ,-

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Вишгородського об»єднаного управління Пенсійного фонду України в Київській області на постанову Іванківського районного суду Київської області від 18 жовтня 2017 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Вишгородського об»єднаного управління Пенсійного фонду України в Київській області про визнання рішення неправомірним та зобов'язання вчинити певні дії - залишити без руху.

Роз»яснити апелянту, що протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали про залишення апеляційної скарги без руху особа має право звернутися до суду апеляційної інстанції з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку.

У разі неусунення недоліків у вищезазначений строк, до апеляційної скарги будуть застосовані наслідки визначені ч.3,4 ст.189 КАС України.

Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена протягом двадцяти днів шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.

Суддя О.М.Ганечко