Справа № 752/10741/17
Провадження по справі № 2-сз/752/109/17
21.11.2017 року суддя Голосіївського районного суду м. Києва О.В. Мирошниченко, розглянувши заяву представника позивача Товариства з обмеженою відповідальністю «ДДК Трейдфінг» - Кулика Л.Ф. про повернення судових витрат, -
ухвалою судді Голосіївського районного суду м. Києва від 29.05.2017 року у відмовлено у відкритті провадження ТОВ «ДДК Трейдфінг» до ОСОБА_3 про стягнення грошових коштів, повернено позивачу матеріали позову.
Разом із позовом ТОВ «ДДК Трейдфінг» подано клопотання про забезпечення позову, до якого було додано платіжне доручення № 441 від 04.05.2017 р., про сплату судового збору у сумі 800 грн.
Однак, клопотання про забезпечення позову не розглядалось у зв'язку з відмовою у відкритті провадження за позовом ТОВ «ДДК Трейдфінг».
21.11.2017 року представник позивача ТОВ «ДДК Трейдфінг» - Кулик Л.Ф. звернувся до суду із заявою про повернення судових витрат, зокрема, судового збору у сумі 800 грн., сплачених позивачем при подачі клооптанн про забезпечення позову.
Відповідно до ст. 7 Закону України «Про судовий збір» сплачена сума судового збору повертається за ухвалою суду, зокрема, у разі повернення позовної заяви.
На підставі вказаної норми закону, зважаючи на те, що ухвалою судді Голосіївського районного суду м.Києва у прийнятті заяви ТОВ «ДДК Трейдфінг» до ОСОБА_3- відмовлено та клопотання про забезпеченнЯ позову не розглядалось, вважаю, що її заява про повернення судових витрат підлягає задоволенню як обґрунтована.
Керуючись ст. 7 Закону України «Про судовий збір», -
Заяву задовольнити.
Повернути Товариству з обмеженою відповідальністю «ДДК Трейдфінг» 800 грн. ( вісімсот) грн. 00 коп. судового збору, сплаченого згідно квитанції № 441 від 04.05.2017 р. на розрахунковий рахунок 31219206700002, код 38039757, МФО 820019, одержувач УДКСУ у Голосіївському районі м. Києва, отримувач ГУДК СУ в м. Києві.
Ухвала не оскаржується.
Суддя