23 листопада 2017 року Колегія суддів судової палати з розгляду цивільних справ Апеляційного суду м.Києва в складі : головуючого - судді : Прокопчук Н.О.
суддів : Саліхова В.В.,Семенюк Т.А.
при секретарі : Булах А.А.,
розглянула у відкритому судовому засіданні в м. Києві заяву представника ОСОБА_1, ОСОБА_2 - ОСОБА_3 про відвід судді Семенюк Т.А., -
встановила:
Перед початком розгляду справи ОСОБА_3, який діє від імені та в інтересах ОСОБА_1, ОСОБА_2, заявив відвід судді Семенюк Т.А. посилаючись на те, що вона раніше, як суддя, брала участь у розгляді справи, по якій особи, яких він представляє, були стороною, та ухвалила рішення, яке суперечить правовій позиції Верховного Суду України на теперішній час, що викликає сумнів в її неупередженості.
Розглянувши заяву про відвід, колегія суддів приходить до висновку, що вона задоволенню не підлягає.
Участь судді у розгляді іншої справи, в якій брали участі ті ж особи, не виключає можливості для судді брати участь в розгляді цієї справи і таке не може вказувати на упередженість судді.
Інших обставин, які б давали підстав для відводу судді Семенюк Т.А. заявник не наводить.
Тому, в задоволенні заяви про відвід необхідно відмовити.
Керуючись ст.ст.20,23,24 ЦПК України, колегія суддів,-
ухвалила:
В задоволенні заяви представника ОСОБА_1, ОСОБА_2 - ОСОБА_3 про відвід судді Семенюк Т.А. - відмовити.
Головуючий:
Судді :