Єдиний унікальний номер 722/1530/17
Номер провадження 2-н/722/10/17
про залишення заяви без руху
21 листопада 2017 року м.Сокиряни
Суддя Сокирянського районного суду Чернівецької області Римлянська Г.О., розглянувши в порядку ст.ст. 98-100, 119-120 ЦПК України заяву ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення в порядку наказного провадження із ОСОБА_2 аліментів на неповнолітню дитину,-
В поданій до суду 20.11.2017 року заяві заявниця ОСОБА_1 просила суд видати судовий наказ пр стягнення з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, на її користь, аліменти на неповнолітнього сина - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3, в розмірі 1/4 частки з усіх видів його заробітку (доходів), але не менше 50 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку щомісяця, і до досягнення ним повноліття.
Вищезазначена заява підлягає залишенню без руху з таких підстав:
Всупереч вимогам ч. 6 ст. 98, п. 6 ч. 2 ст.119 ЦПК України, в заяві відсутні посилання на докази, що стверджують заяву в частині перебування сина на утриманні заявниці.
Ст. 119 ЦПК України визначає форму та зміст заяви, зокрема встановлює обов'язковий виклад обставин та зазначення доказів на підтвердження кожної обставини. Будь-які виключення щодо форми заяви для певної категорії справ дана стаття не передбачає.
Відповідно до ч.1 ст. 133 ЦПК України особи, які беруть участь у справі і вважають, що подання потрібних доказів є неможливим або у них є складнощі в поданні цих доказів, мають право заявити обґрунтоване клопотання про забезпечення цих доказів. Вимоги до змісту даної заяви викладені в ст. 134 ЦПК України.
За таких обставин та керуючись ч. 1 ст. 121 ЦПК України, -
Заяву ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення в порядку наказного провадження із ОСОБА_2 аліментів на неповнолітню дитину - залишити без руху, надавши заявниці 3-денний строк для усунення зазначених недоліків, який відраховувати з дня отримання копії ухвали.
Ухвала в апеляційному та касаційному порядку оскарженню не підлягає.
Суддя Сокирянського
районного суду ОСОБА_4.