Постанова від 05.02.2013 по справі 631/174/13-п

справа № 631/174/13- п

провадження № 3/631/68/13

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

05 лютого 2013 року смт. Нова Водолага

Суддя Нововодолазького районного суду Харківської області Трояновська Т.М. розглянула адміністративний матеріал, що надійшов від Нововодолазького РВ ГУМВС України в Харківській області відносно:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, не працюючого, у здійсненні адміністративного правопорушення передбаченого ч.1 ст. 187 КУпАП,

ВСТАНОВИВ:

До Нововодолазького районного суду Харківської області надійшов адміністративний матеріал відносно ОСОБА_1 для розгляду питання про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 187 КУпАП.

З протоколу про адміністративне правопорушення від 19.01.2013 року № 016405 вбачається, що 12.12.2012 року Нововодолазьким районним судом Харківської області у відношенні ОСОБА_1 встановлений адміністративний нагляд строком на 12 місяців, з рядом обмежень, передбачених Законом України “Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі”. 05.01.12.2013 року ОСОБА_1 не з'явився не реєстрацію, чим порушив п.3 обмежень адміністративного нагляду.

В судовому засіданні ОСОБА_1 вину в скоєнні адміністративного правопорушення визнав та пояснив, що 05.01.2013 року. він не прибув на реєстрацію до Нововодолазького РВ в зв'язку з поганим самопочуттям.

Згідно з ст. 245 КУпАП завданнями провадження в справах про адміністративні правопорушення є: своєчасне, всебічне, повне і об'єктивне з'ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом, забезпечення виконання винесеної постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяють вчиненню адміністративних правопорушень, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі додержання законів, зміцнення законності.

Орган (посадова особа) оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному дослідженні всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом і правосвідомістю (ст. 252 КУпАП).

Таким чином, вислухавши пояснення правопорушника, перевіривши матеріали справи та додані документи, суд прийшов до висновку, що в даному випадку в діях ОСОБА_1 вбачається порушення ним правил обмеження адміністративного нагляду.

Стягнення за адміністративне правопорушення накладається в межах встановлених цим Кодексом.

При накладенні стягнення відповідно до ст. 33,34 КУпАП враховуються характер скоєного правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність.

Суд, перевірив матеріали справи, беручи до уваги характер скоєного адміністративного правопорушення, особу правопорушника та ступінь вини приходить до висновку, що в його діях має місце склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 187 КУпАП в зв'язку з чим вважає за необхідне накласти на нього адміністративне стягнення в межах санкції статті.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст. 9, 27, 187, 279, 283, 284 КУпАП, суд -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 187 КУпАП, та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 51 гривень 00 копійок (п'ятдесят одна грн. 00 коп.) на користь держави на р/р 31116106700371 КЕКД 21081300 МФО 851011 код за ЄДРПОУ 37934670 в управління Державної казначейської служби України у Нововодолазькому районі Харківської області.

Копію постанови направити для відома до Нововодолазького РВ ГУ МВС України в Харківській області.

Штраф має бути сплачений не пізніше як через п'ятнадцять днів з дня вручення постанови про накладення штрафу, в разі оскарження або опротестування такої постанови - не пізніше як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення відповідно до ст. 307 КУпАП.

Вразі не сплати штрафу у строк встановлений ч.1 ст. 307 КУпАП у порядку примусового виконання постанови стягується штраф у подвійному розмірі (102,00 грн.)

Постанова може бути оскаржена в апеляційний суд Харківської області протягом десяти днів з моменту її винесення.

Строк пред'явлення до виконання протягом трьох місяців.

Суддя Трояновська Т.М.

Попередній документ
70423270
Наступний документ
70423272
Інформація про рішення:
№ рішення: 70423271
№ справи: 631/174/13-п
Дата рішення: 05.02.2013
Дата публікації: 27.11.2017
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Нововодолазький районний суд Харківської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Порушення правил адміністративного нагляду