"08" червня 2007 р.
Справа № 9/96-34.
Суддя Соломка Л.І. розглянувши заяву
Державної акціонерної компанії «Хліб України», м. Київ
про заміну сторони її правонаступником у виконавчому провадженні
у справі за позовом Прокурора м. Луцька в інтересах держави в особі Волинського обласного дочірнього підприємства державної акціонерної компанії «Хліб України» до відповідача Дослідного господарства «Боратин»
про спонукання до виконання договірних зобов'язань щодо поставки 121,959т. пшениці 3 класу вартістю 39 950,16 грн.
визнав представлені документи достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.
Керуючись ст.ст. 64, 65 Господарського процесуального кодексу України,
Суддя ухвалив :
1. Порушити провадження у справі і прийняти заяву до розгляду.
2. Справу призначити до розгляду на 18.06.2007р. на 15 год. 00 хв.
3. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду (м.Луцьк, пр.Волі, 54а).
4. В порядку підготовки справи до розгляду зобов'язую сторони представити в господарський суд :
4.1. Правонаступнику ДП «Агентство з реструктуризації заборгованості підприємств агропромислового комплексу»: подати письмові пояснення про причини не звернення з даною заявою з моменту передачі прав і обов'язків (акт прийому-передачі від 31.07.2003р.).
4.2. ДАК «Хліб України»: подати довідку про стан виконання наказу господарського суду Волинської області від 18.02.204р. №9/61-1.
5. Залучити до участі у справі ДВС Луцького району, якій дати пояснення про стан виконання наказу господарського суду Волинської області від 18.02.2004р. №9/96-1 про стягнення з Дослідного господарства «Боратин»на користь ДАК «Хліб України» 39 950 грн. 16 коп. Направити ухвалу суду ДВС Луцького району.
Суддя Л.І.Соломка