Справа № 706/1288/17
1-в/706/37/17
17 жовтня 2017 року м. Христинівка
Суддя Христинівського районного суду Черкаської області ОСОБА_1 , розглянувши подання начальника т.в.о. начальна Христинівського відділення поліції Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області ОСОБА_2 , про встановлення адміністративного нагляду відносно ОСОБА_3 , жителя АДРЕСА_1 , про встановлення відносно нього адміністративного нагляду над особами звільненими з місць позбавлення волі, раніше судимого:
29.12.2009 року Христинівським районним судом Черкаської області за ст.ст. 309 ч.І, 263 ч.2 КК України до 3 років позбавлення волі з іспитовим строком на 3 роки;
15.07.2011 року Гайсинським районним судом Вінницької області за 185 ч. 1 України до 2 років 2 місяців позбавлення волі;
18.11.2013 року Христинівським районним судом Черкаської області за ст.ст. 185 Ч.2, 185 ч.2, 185 ч.3, 186 ч.2, 263 ч.2, 309 ч.2, 395 КК України до відбування покарання 4 роки 3 місяці позбавлення волі,-
Відповідно до подання т.в.о начальна Христинівського відділення поліції Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області ОСОБА_2 про встановлення адміністративного нагляду відносно ОСОБА_3 , після звільнення з місць позбавлення волі на шлях виправлення не став, продовжує порушувати громадський порядок та права інших громадян. Христинівське відділення поліції Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області просить встановити відносно нього адміністративний нагляд.
Відповідно до ст. 3 п. "в" Закону України "Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі" від 01.12.1994 року адміністративний нагляд встановлюється щодо повнолітніх осіб, засуджених до позбавлення волі за тяжкі, особливо тяжкі злочини або засуджених два і більше разів до позбавлення волі за умисні злочини, якщо вони після відбування покарання або умовно-дострокового звільнення від відбування покарання, незважаючи на попередження органів внутрішніх справ, систематично порушують громадський порядок і права інших громадян, вчиняють інші правопорушення.
Відповідно до вказаного Закону дана категорія справ розглядається з обовязковою участю особи, щодо якої внесено подання про встановлення адміністративного нагляду.
Справа призначалася до розгляду, на 17.10.2017 року, але ОСОБА_3 , в судове засідання не зявився, причини неявки суду не повідомив, в судове засідання його не було доставлено відповідним органом.
За таких обставин суд приходить до висновку, що дане подання необхідно повернути.
Керуючись ст. 3 п. "в", ст. ст. 4, 5 Закону України "Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі", ст. 369 КПК України, суд, -
Подання т.в.о. начальна Христинівського відділення поліції Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області ОСОБА_2 , про встановлення адміністративного нагляду відносно ОСОБА_3 , жителя АДРЕСА_1 , про встановлення відносно нього адміністративного нагляду над особами звільненими з місць позбавлення волі- повернути для дооформлення.
На ухвалу суду може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Черкаської області через Христинівський районний суд Черкаської області, який постановив ухвалу протягом 7 днів з дня її проголошення.
Суддя ОСОБА_1