Справа № 536/166/16-ц
21 листопада 2017 року Кременчуцький районний суд Полтавської області в складі: головуючого судді Клименко С.М.
за участю секретаря Дяденко С.В.
представника позивача ОСОБА_1 адвоката ОСОБА_2 Якелін
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в залі судових засідань в місті Кременчуці справу за позовом ОСОБА_1 до Максимівської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області, ОСОБА_3 про визнання незаконним та скасування рішення органу місцевого самоврядування
Згідно довідки канцелярії Кременчуцького районного суду від 28 вересня 2017 року цивільна справа № 536/166/16 за позовом ОСОБА_1 до Максимівської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області, ОСОБА_3 про визнання незаконним та скасування рішення органу місцевого самоврядування 09 серпня 2016 року на виконання ухвали від 03 серпня 2016 року направлена до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ
Відповідно до повідомлення Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 30 жовтня 2017 року зазначена цивільна справа 23 жовтня 2017 року передана судді-доповідачу ОСОБА_4 після повторного автоматизованого розподілу справи в зв'язку з відставкою судді ВССУ ОСОБА_5, станом на 30 жовтня 2017 року розгляд справи не відбувся.
Представник позивача ОСОБА_2 Якелін в судовому засіданні вважає, що в зв'язку з перебуванням справи на розгляді в ВССУ провадження у справі необхідно зупинити до її повернення.
При таких обставинах суд приходить до думки, що відсутність зазначеної цивільної справи перешкоджає її подальшому розгляду, тому вважає, що в відповідності до п. 4 ч.1 ст. 201 ЦПК України провадження у справі необхідно зупинити.
Керуючись п.4 ч.1 ст.201, ЦПК України, суд
Провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Максимівської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області, ОСОБА_3 про визнання незаконним та скасування рішення органу місцевого самоврядування зупинити до надходження справи з Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.
На ухвалу може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Полтавської області на протязі п'яти днів з дня її проголошення через Кременчуцький районний суд всіма учасниками процесу.
Суддя С. М. Клименко
| № рішення: | 70401563 |
| № справи: | 536/166/16-ц |
| Дата рішення: | 21.11.2017 |
| Дата публікації: | 24.11.2017 |
| Форма документу: | Ухвала |
| Форма судочинства: | Цивільне |
| Суд: | Кременчуцький районний суд Полтавської області |
| Категорія справи: | Цивільні справи (до 01.01.2019); Перегляд постанови (ухвали) за нововиявленими (виключними) обставинами; Скасування судового рішення, яке стало підставою для ухвалення рішення чи постановлення ухвали, що підлягають перегляду |
| Стадія розгляду: | (07.10.2019) |
| Результат розгляду: | Передано для відправки до Кременчуцького районного суду Полтавсь |
| Дата надходження: | 30.08.2019 |
| Предмет позову: | про визнання незаконним та скасування рішення органу місцевого самоврядування |
| 22.01.2020 16:30 | Кременчуцький районний суд Полтавської області |
| 17.11.2020 10:40 | Кременчуцький районний суд Полтавської області |