Ухвала від 20.11.2017 по справі 720/1540/17

20.11.2017

Справа № 720/1540/17-ц

Провадження:2/720/889/17

УХВАЛА

20 листопада 2017 року Новоселицький районний суд Чернівецької області в складі головуючого судді Вівчар Г.А., за участю секретаря судового засідання Єфтемій О.М.,

сторін по справі: представника позивача ОСОБА_1,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Новоселиця справу за позовом ОСОБА_1 в інтересах ОСОБА_2 до Довжоцької сільської ради Новоселицького району Чернівецької області,

- про визнання права власності на спадкове майно, суд, -

встановив:

В провадженні суду знаходиться цивільна справа між сторонами про визнання права власності на спадкове майно.

В процесі розгляду справи по суті судом встановлено, що спадкоємцем за законом на частку майна на яку претендує позивач а саме після смерті 18.07.2014 року свого батька ОСОБА_3 є дружина ОСОБА_4 яка не приймає участь у розгляді даної справи.

Суд враховуючи, що рішення по даній справі може впливати на права та обов'язки ОСОБА_4 яка не приймає участь у розгляді справи, вислухавши думку сторін вважає за необхідним залучити її в якості третьої особи з наступних правових підстав.

Згідно з ст.. 35 ЦПК України, 1. Треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до ухвалення судом рішення, якщо рішення в справі може вплинути на їх права або обов'язки щодо однієї із сторін. 2. Треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть бути залучені до участі в справі також за клопотанням сторін, інших осіб, які беруть участь у справі. Якщо суд при прийнятті позовної заяви, здійсненні провадження у справі до судового розгляду або під час судового розгляду справи встановить, що судове рішення може вплинути на права і обов'язки осіб, які не є стороною у справі, суд залучає таких осіб до участі в справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору.

Отже викладене свідчить про необхідність залучення по справі ОСОБА_4 в якості третьої особи та перенесення розгляду справи на інший день про що необхідно повідомити третю особу.

На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 35 ЦПК України, суд -

ухвалив:

По цивільній справі за позовом ОСОБА_1 в інтересах ОСОБА_2 до Довжоцької сільської ради Новоселицького району Чернівецької області, про визнання права власності на спадкове майно залучити в якості третьої особи ОСОБА_4, яка проживає за адресою ІНФОРМАЦІЯ_1.

Розгляд справи перенести на 08.12.2017 року на 13.30 годин..

Суддя: Вівчар Г.А.

Попередній документ
70386754
Наступний документ
70386756
Інформація про рішення:
№ рішення: 70386755
№ справи: 720/1540/17
Дата рішення: 20.11.2017
Дата публікації: 24.11.2017
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Новоселицький районний суд Чернівецької області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори про спадкове право