Ухвала від 21.11.2017 по справі 820/3046/17

УХВАЛА

21 листопада 2017 р.Справа № 820/3046/17

Суддя Харківського апеляційного адміністративного суду Лях О.П., розглянувши можливість відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Харківського окружного адміністративного суду від 21.09.2017р. по справі № 820/3046/17

за позовом ОСОБА_1

до Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу ОСОБА_2 треті особи Товариство з обмеженою відповідальністю "Кей-Колект"

про визнання протиправним та скасування рішення,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою судді Харківського апеляційного адміністративного суду Лях О.П. від 13.10.17 р. апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Харківського окружного адміністративного суду від 21.09.2017р. по справі № 820/3046/17 за позовом ОСОБА_1 до Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу ОСОБА_2 треті особи Товариство з обмеженою відповідальністю "Кей-Колект" про визнання протиправним та скасування рішення залишено без руху. Надано строк для усунення недоліків поданої апеляційної скарги - десять календарних днів з моменту отримання копії ухвали про залишення апеляційної скарги без руху.

Вказана ухвала суду була направлена особі, що подала скаргу, але до суду повернулося рекомендоване поштове відправлення. Тобто ухвала є фактично не виконаною, в зв'язку з чим суд вважає за необхідне повторно направити ухвалу про залишення без руху апеляційної скарги, встановивши інший строк для усунення недоліків поданої апеляційної скарги.

Враховуючи вищевикладене та керуючись ч.3 ст.189, ч.1 ст. 108, 205 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя -

УХВАЛИВ:

Повторно направити ухвалу Харківського апеляційного адміністративного суду від 13.10.17 року про залишення без руху апеляційної скарги ОСОБА_1 на ухвалу Харківського окружного адміністративного суду від 21.09.2017р. по справі № 820/3046/17 за позовом ОСОБА_1 до Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу ОСОБА_2 треті особи Товариство з обмеженою відповідальністю "Кей-Колект" про визнання протиправним та скасування рішення, встановивши строк для усунення недоліків поданої апеляційної скарги - 10 календарних днів з дня отримання копії даної ухвали суду.

Роз'яснити ОСОБА_1, що у разі не усунення зазначених недоліків апеляційної скарги, відповідно до ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України скарга буде повернута скаржнику.

Ухвала може бути оскаржена у касаційному порядку протягом двадцяти днів з дня отримання її копії, шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.

Суддя: Лях О.П.

Попередній документ
70379900
Наступний документ
70379902
Інформація про рішення:
№ рішення: 70379901
№ справи: 820/3046/17
Дата рішення: 21.11.2017
Дата публікації: 24.11.2017
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Харківський апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: