Ухвала від 20.11.2017 по справі 814/796/17

ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

20 листопада 2017 р.м.ОдесаСправа № 814/796/17

Категорія: 5.2.2 Головуючий в 1 інстанції: Лісовська Н. В.

Суддя Одеського апеляційного адміністративного суду Кравченко К.В., розглянувши можливість відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Миколаївської митниці ДФС на постанову Миколаївського окружного адміністративного суду від 19 липня 2017 року по справі за позовом ТОВ «Миколаївський глиноземний завод» до Миколаївської митниці ДФС про скасування рішення, карток відмови, зобов'язання вчинити дії, -

ВСТАНОВИВ:

Постановою Миколаївського окружного адміністративного суду від 19.07.2017 року позовні вимоги задоволено повністю.

Не погоджуючись з вищевказаним рішенням Миколаївська митниця ДФС подала апеляційну скаргу. В апеляційній скарзі апелянт крім іншого просив звільнити його від сплати судового збору посилаючись на майновий стан митного органу.

Перевіривши подану апеляційну скаргу на відповідність її вимогам ст.187 КАС України було встановлено що апеляційна скарга не відповідає ч.6 вказаної статті, а саме до апеляційної скарги не було додано документ про сплату судового збору.

Ухвалою Одеського апеляційного адміністративного суду від 07.09.2017 року апеляційну скаргу залишено без руху на підставі ч.3 ст.189 КАС України, у зв'язку з несплатою судового збору, та надано апелянту строк протягом 15 днів з моменту отримання вказаної ухвали суду для усунення недоліків поданої апеляційної скарги.

09.10.2017 року до суду апеляційної інстанції надійшло клопотання Миколаївської митниці ДФС про розстрочення сплати судового збору.

Ухвалою Одеського апеляційного адміністративного суду від 10.10.2017 року вищевказане клопотання задоволено, встановлено строк протягом 10 днів моменту отримання вказаної ухвали суду для усунення недоліків поданої апеляційної скарги встановлених ухвалою від 07.09.2017 року.

Як вбачається з рекомендованого повідомлення про вручення поштового відправлення, яке повернулося до апеляційного суду, вищезазначену ухвалу суду від 10.10.2017 року було вручено 25.10.2017 року співробітнику ДФС за довіреністю, тобто останнім днем для усунення недоліків поданої апеляційної скарги є 06.11.2017 року (з врахуванням вихідних днів), але в зазначений термін та на момент винесення даної ухвали від апелянта до суду не надійшло жодного листа, заяви, заперечення або квитанції про сплату судового збору.

Відповідно до п.1 ч.3 ст.108 КАС України (з урахуванням положень ч.3 ст.189 КАС України) апеляційна скарга повертається апелянтові, якщо апелянт не усунув недоліки апеляційної скарги, яку залишено без руху.

Отже, оскільки апелянт після залишення апеляційної скарги без руху не усунув недоліки, які були визначені ухвалою Одеського апеляційного адміністративного суду від 07.09.2017 року, на підставі п.1 ч.3 ст.108 КАС України апеляційну скаргу слід повернути апелянтові.

Враховуючи вищевикладене та керуючись ст.5, ст.108, ст.189 КАС України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Миколаївської митниці ДФС на постанову Миколаївського окружного адміністративного суду від 19 липня 2017 року - повернути апелянтові.

Ухвала апеляційного суду набирає законної сили з моменту її постановлення, але може бути оскаржена у касаційному порядку шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів з дня отримання копії ухвали апеляційного суду.

Суддя:Кравченко К.В.