Провадження №1-кп/748/134/17
Єдиний унікальний № 748/701/17
20 листопада 2017 року м. Чернігів
Чернігівський районний суд Чернігівської області в складі:
головуючої-судді: ОСОБА_1 ,
при секретарі ОСОБА_2 ,
за участю прокурора ОСОБА_3 ,
обвинуваченого ОСОБА_4 ,
захисника обвинуваченого ОСОБА_5 ,
провівши судове засідання у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 06 грудня 2016 року за № 12016270270001448, відносно обвинуваченого ОСОБА_4 , щодо вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України, -
В судове засідання по вказаному вище кримінальному провадженню, яке було призначено на 20.11.2017, не з'явилася свідок ОСОБА_6 , яка про день та час розгляду справи повідомлена належним чином, про що свідчить поштове повідомлення. Про причину неявки суд не повідомила.
Прокурором заявлено клопотання про застосування до свідка ОСОБА_6 захід забезпечення кримінального провадження у виді приводу, оскільки даний свідок ухиляється від прибуття до суду.
Заслухавши думку учасників судового провадження, суд приходить до висновку про задоволення клопотання прокурора та застосування до свідка ОСОБА_6 захід забезпечення кримінального провадження у виді приводу, здійснення якого доручити Чернігівському РВП ЧВП ГУНП в Чернігівській області.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 140, 143, 327 КПК України, суд, -
Застосувати до свідка ОСОБА_6 захід забезпечення кримінального провадження у виді приводу.
Свідка ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , яка проживає в АДРЕСА_1 , доставити в судове засідання приводом на 08:20 годину 21.11.2017 року в Чернігівський районний суд м. Чернігів, вул. Хлібопекарська, 4.
Судове засіданні відкласти на 21 листопада 2017 року на 08 годину 20 хвилин.
Виконання ухвали доручити Чернігівському РВП ЧВП ГУНП в Чернігівській області.
Контроль за забезпеченням виконання даної ухвали поклати на прокурора Чернігівської місцевої прокуратури ОСОБА_3 .
Ухвала є остаточною і не підлягає оскарженню
Суддя ОСОБА_1