Ухвала від 16.11.2017 по справі 392/765/17

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

16 листопада 2017 року справа № 392/765/17(2-а/392/92/17)

Суддя Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Божко Л.А. перевіривши на відповідність вимогам КАС України апеляційну скаргу Маловисківського об'єднаного управління Пенійного фонду України Кіровоградської області на постанову Маловисківського районного суду Кіровоградської області від 07 вересня 2017 року по справі за позовом ОСОБА_1 до Маловисківського об'єднаного управління Пенійного фонду України Кіровоградської області третя особа: Ліквідатор Відкритого акціонерного товариства "Маловисківський цукровий завод" арбітражний керуючий ОСОБА_2 зобов'язання вчинити дії, -

ВСТАНОВИВ:

Апеляційна скарга подана в строк передбачений ст. 186 КАС України і відповідає вимогам ст. 187 КАС України, тому на підставі ст. 189 КАС України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Маловисківського об'єднаного управління Пенійного фонду України Кіровоградської області на постанову Маловисківського районного суду Кіровоградської області від 07 вересня 2017 року.

Надіслати сторонам копію ухвали про відкриття апеляційного провадження, апеляційну скаргу, інформаційний лист з роз'ясненням про права і обов'язків учасників процесу.

Повідомити сторони про можливість подачі заперечень на апеляційну скаргу протягом трьох тижнів з моменту винесення даної ухвали та можливість розгляду справи в письмовому провадженні.

Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та оскарженню не підлягає.

Суддя : Л.А. Божко

Попередній документ
70276559
Наступний документ
70276561
Інформація про рішення:
№ рішення: 70276560
№ справи: 392/765/17
Дата рішення: 16.11.2017
Дата публікації: 20.11.2017
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та спорів у сфері публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо:; управління, нагляду та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, у тому числі:; загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, у тому числі пенсійного страхування осіб, звіл