31 жовтня 2017 року К/800/35414/17
Суддя Вищого адміністративного суду України А.Ф. Загородній,
розглянувши матеріали касаційної скарги Закарпатської митниці ДФС України
на постанову Закарпатського окружного адміністративного суду від 07 серпня 2017 року
та постанову Львівського апеляційного адміністративного суду від 05 жовтня 2017 року
у справі № 807/744/15
за позовом ОСОБА_1
до Закарпатської митниці ДФС України
про визнання наказів протиправними та поновлення на посаді,
встановив:
Касаційна скарга на зазначені судові рішення не відповідає вимогам статті 213 Кодексу адміністративного судочинства України, а тому підлягає залишенню без руху, оскільки скаржником додано копію оскаржуваного рішення суду апеляційної інстанції, яке не завірено відповідно до вимог Інструкції з діловодства в адміністративних судах України, затвердженої наказом Державної судової адміністрації України № 174 від 17 грудня 2013 року .
Відповідно до ч. 4 ст. 213 КАС України, касаційна скарга підписується особою, яка її подає, або її представником, який додає оформлений належним чином документ про свої повноваження.
Як вбачається з матеріалів касаційної скарги, ОСОБА_2 в.о. голови Державної фіскальної служби України підписав наказ на в.о. начальника Закарпатської митниці ДФС ОСОБА_3, на підставі якого була видана на нього ж довіреність, однак, в порушення зазначених вимог, ОСОБА_2, не надав документ, що підтверджує його належні повноваження.
За таких обставин, у відповідності із вимогами частини 3 статті 214 КАС України до касаційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 213 КАС України, застосовуються положення статті 108 КАС України про залишення її без руху.
Керуючись статтями 213, 214 Кодексу адміністративного судочинства України, -
ухвалив:
Касаційну скаргу Закарпатської митниці ДФС України на постанову Закарпатського окружного адміністративного суду від 07 серпня 2017 року та постанову Львівського апеляційного адміністративного суду від 05 жовтня 2017 року - залишити без руху.
Надати касатору строк до 16 листопада 2017 року для усунення недоліків поданої касаційної скарги.
Попередити, що невиконання вимог статті 213 Кодексу адміністративного судочинства України є підставою для повернення касаційної скарги скаржнику.
Ухвала може бути переглянута Верховним Судом України у порядку, строки та з підстав, передбачених главою третьою розділу ІV Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя
Вищого адміністративного А.Ф. Загородній
суду України