Справа № 2-а-651/09р.
10 листопада 2009 р. м. Вовчанськ
Суддя Вовчанського районного суду Харківської області БОЖКО В.М., розглянувши адміністративний позов ОСОБА_1 до ст.. УДПС м.Немирова к-ну ОСОБА_2 про неправомірні дії суб'єкта владних повноважень та скасувати постанову інспектора ДПС про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 122 КУпАП,
9 листопада 2009 Шарипенко В.В. звернувся до суду з адміністративним позовом до ст.. УДПС м.Немирова к-ну ОСОБА_2 про неправомірні дії суб'єкта владних повноважень та скасувати постанову інспектора ДПС про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 122 КУпАП.
Зазначений адміністративний позов підлягає залишенню без руху, оскільки поданий з порушенням ст.106 КАС України, а саме: нечітко вказана поштова адреса відповідача , а також номер засобу їх зв'язку.
Крім того н а підтвердження обставин, якими позивач обґрунтовує позовні вимоги, позивач не зазначив докази, про які йому відомо і які можуть бути використані судом.
Відповідно до ст.108 КУС України позовна заява, подана без додержання вимог, викладених у статтях 106 КАС України, підлягає залишенню без руху з наданням строку для усунення недоліків.
Керуючись ст. 108 КАС України,
Адміністративний позов ОСОБА_1 до ст.. УДПС м.Немирова к-ну ОСОБА_2 про неправомірні дії суб'єкта владних повноважень та скасувати постанову інспектора ДПС про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 122 КУпАП - залишити без руху.
Повідомити ОСОБА_1 про необхідність виправити зазначені недоліки позовної заяви до 4 грудня 2009 року. Роз'снивши, що інакше позов буде вважатися неподаним та йому повернутий.
Ухвала оскарженню не підлягає.
СУДЬЯ -