Справа № 419/3629/17
Провадження № 2/419/614/2017
про відкриття провадження у справі
30 жовтня 2017 року суддя Новоайдарського районного суду Луганської області Мартинюк В. Б., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дитини,-
ОСОБА_1 звернулась до Новоайдарського районного суду з даною позовною заявою до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дитини.
Відповідно до ч. 1 ст. 122 ЦПК України, суддя відкриває провадження у цивільній справі не інакше, як на підставі позовної заяви, поданої і оформленої в порядку, встановленому ЦПК України.
Зазначена позовна заява відповідає вимогам ст.ст. 119-120 ЦПК України, підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви або для відмови у відкритті провадження у цивільній справі не вбачається, тому вважаю за можливе відкрити провадження у цій справі.
Справа підготовлена для розгляду в судовому засіданні.
З урахуванням викладеного, суд приходить до висновку про доцільність призначення справи до судового розгляду.
З урахуванням наведеного, керуючись ст. 156 ЦПК України,-
Відкрити провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дитини та призначити справу до судового розгляду у відкритому судовому засіданні на "09" листопада 2017 р. о 15:00 год у залі судового засідання у приміщенні суду.
В порядку ст. 137 ЦПК України зобов'язати ОСОБА_2 надати до суду копію ідентифікаційного коду.
Про час і місце судового засідання повідомити сторони у справі.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: В. Б. Мартинюк