Справа №: 398/2599/17
провадження №: 2-во/398/26/17
Іменем України
"30" жовтня 2017 р. Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області в складі:
головуючого судді Авраменка О.В.,
за участю секретаря судового засідання Міщенко С.А.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті ОСОБА_1 заяву ОСОБА_2 про виправлення описки в рішенні Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області від 07 вересня 2017 року про встановлення факту родинних відносин,
ОСОБА_2 звернулась до суду з заявою про виправлення описки в рішенні Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області від 07 вересня 2017 року у цивільній справі №398/2599/17 про встановлення факту родинних відносин.
Свою заяву мотивує тим, що в рішенні суду допущена описка щодо по-батькові ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, який помер 16 червня 2017 року.
Відповідно до ч. 1 ст. 219 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки.
Питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні, про що постановляється ухвала.
Особи, які приймали участь у справі, про час і місце розгляду справи про виправлення описки повідомлені належним чином, проте в судове засідання не прибули, їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень (ч. 3, ч. 4 ст. 219 ЦПК України).
07 вересня 2017 року Олександрійським міськрайонний судом Кіровоградської області ухвалено рішення, яким задоволено вимоги заявників та встановлено факт, що ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, який помер 16 червня 2017 року, є чоловіком ОСОБА_2, батьком ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3.
При виготовленні тесту рішення допущена описка, а саме: в мотивувальній та резолютивній частинах рішення помилково зазначено по-батькові ОСОБА_1 як «Арсентійович», в той час як правильно - «Арсенійович».
За таких обставин допущена описка в рішенні суду підлягає виправленню.
Керуючись ст. 219 ЦПК України, суд
Заяву ОСОБА_2 про виправлення описки в рішенні Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області від 07 вересня 2017 року про встановлення факту родинних відносин задовольнити.
Виправити описку допущену в рішенні Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області від 07 вересня 2017 року у справі №398/2599/17 (провадження№2-о/398/177/17) за заявою ОСОБА_2, ОСОБА_4 та ОСОБА_3, заінтересована особа: Олександрійська міська рада Кіровоградської області, про встановлення факту родинних відносин, зазначивши у мотивувальній та резолютивній частинах рішення по-батькові ОСОБА_1 як «Арсенійович» замість «Арсентійович» - у відповідних відмінках.
Апеляційну скаргу на ухвалу може бути подано до Апеляційного суду Кіровоградської області через Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області протягом 5 днів з дня отримання копії ухвали.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя О.В.Авраменко