Ухвала від 26.10.2017 по справі 808/2135/17

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
ПРО ЗУПИНЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

26 жовтня 2017 року Справа № 808/2135/17 м.Запоріжжя

Запорізький окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді - Садового І.В.,

за участю секретаря судового засідання - Сірик К.Л.,

представника позивача: ОСОБА_1,

представника відповідача: ОСОБА_2,

розглянувши у попередньому судовому засіданні клопотання представників сторін про зупинення провадження у справі

за позовною заявою: ОСОБА_3

до: Запорізької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Запорізькій області

про: визнання протиправними дій та скасування повідомлення від 15.06.2017 №4605/10/а/08-29-04

ВСТАНОВИВ:

14.07.2017 ОСОБА_3 (далі - позивач) звернулася до Запорізького окружного адміністративного суду з позовом до Запорізької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Запорізькій області (далі - відповідач) про визнання протиправними дій відповідача про відмову у заміщенні вакантної посади начальника відділу обслуговування платників відділення у Заводському районі м. Запоріжжя Запорізької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Запорізькій області та скасування повідомлення відповідача від 15.06.2017 №4605/10/а/08-29-04.

Ухвалою суду від 17.07.2017 відкрито провадження в адміністративній справі №808/2135/17, призначене попереднє судове засідання на 01.08.2017.

Ухвалою суду від 01.08.2017 провадження у справі зупинене за клопотанням представників сторін до 11.10.2017.

11.10.2017 провадження у справі поновлено.

Ухвалою суду від 11.10.2017 провадження у справі зупинене за клопотанням позивача до 26.10.2017.

26.10.2017 провадження у справі поновлено.

Відповідно до ст.41 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України), фіксація попереднього судового засідання за допомогою технічних засобів не здійснюється.

У попередньому судовому засіданні представник позивача надав суду клопотання (вх.№29103 від 26.10.2017) про зупинення провадження у справі, на підставі п.3 ч.1 ст.156 КАС України, до набрання законної сили судовим рішенням у справі Конституційного суду України за поданням 47 народних депутатів щодо відповідності Конституції України (конституційності) ч.3 та 6 ст.1, ч.1, 2, 3, 4 та 8 ст.3, п.2 ч.5 ст.5, п. 2 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про очищення влади» від 16.09.2014 №1682-VII; рішення Пленуму Верховного Суду України від 16.03.2015 про звернення до Конституційного Суду України з конституційним поданням щодо відповідності (конституційності) ч.3 ст.1, п.7,8,9 ч.1, п.4 ч.2 ст.3, п.2 розділу «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 16.09.2014 №1682-VII «Про очищення влади» положенням ч.3 ст.22, ст.38,58, ч.2 ст.61, ч.1 ст.62, ч.1 ст.64 Конституції України та постанови Пленуму Верховного Суду України від 17.11.2014 №8 «Про звернення до Конституційного суду з конституційним поданням щодо відповідності Конституції України (конституційності) п.6 ч.1, п.2 ч.2, п.13 ч.2, ч.3 ст.3 Закону України від 16.09.2014 №1682-VII «Про очищення влади» та звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем'єр-міністра України щодо приведення у відповідність із міжнародними стандартами у галузі судочинства, Конституцією України, положенням чинного законодавства України Закону України «Про очищення влади».

З метою вирішення вказаного клопотання та підготовки додаткових пояснень, представники сторін заявили клопотання про зупинення провадження у справі, на підставі п.4 ч.2 ст.156 КАС України, для надання додаткових доказів по справі до терміну, встановленого судом.

Відповідно до п.5 ч.1 ст.49 КАС України, особи, які беруть участь у справі, мають право подавати докази, брати участь у дослідженні доказів.

Згідно з ч.1 ст.71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу.

За змістом ч.5 ст.11 КАС України суд вживає передбачені законом заходи, необхідні для з'ясування всіх обставин у справі.

З матеріалів справи вбачається, що для забезпечення повного та всебічного з'ясування обставин у справі є необхідність в залученні до матеріалів справи додаткових доказів на обґрунтування правової позиції сторін.

Відповідно до п.4 ч.2 ст.156 КАС України суд має право зупинити провадження у справі в разі наявності інших причин за обґрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, - до терміну, встановленого судом.

Згідно п.2 ч.1 ст.121 КАС України за наслідками підготовчого провадження суд у порядку письмового провадження або в судовому засіданні на розсуд суду постановляє ухвалу про зупинення провадження у справі.

На підставі вищевикладеного, суд визнає клопотання представників сторін такими, що підлягають задоволенню, та вважає за можливе зупинити провадження у справі до 09.11.2017.

Керуючись п.2 ч.1 ст.121, п.4 ч.2 ст.156, ст.ст. 160,165 КАС України, суд

УХВАЛИВ:

Клопотання представників сторін задовольнити та зупинити провадження у справі до 09 листопада 2017 року на 16:00 год.

Позивачу надати докази порушення Конституційним судом України справи щодо відповідності Конституції України положень Закону України «Про очищення влади».

Відповідачу надати письмові пояснення на клопотання позивача про зупинення провадження у справі.

Ухвала набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 254 КАС України і може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду шляхом подачі через Запорізький окружний адміністративний суд апеляційної скарги в 5-ти денний строк з дня отримання копії ухвали.

Суддя І.В.Садовий