Постанова від 11.04.2013 по справі 497/870/13-п

БОЛГРАДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

11.04.2013

Справа № 497/870/13-п

Провадження № 3/497/437/13

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

11.04.2013 року суддя Болградського районного суду Одеської області Кравцова Алла Валентинівна розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Болград матеріали про адміністративне правопорушення, що надійшли з ВДАІ Болградського РВ ГУМВС України в Одеській області відносно

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, що офіційно не працевлаштованеий, мешкає по вул. Електрична, буд. 58 у с. Нові Трояни Болградського району Одеської області (паспорт серії КМ №1383807, виданий 05.06.2006 року Болградським РВ ГУМВС України в Одеській області),

про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.1ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

ВСТАНОВИЛА:

25.03.2013 року працівниками ДАІ було складено протокол про адміністративне правопорушення серії АА2 №173067, згідно якого ОСОБА_1 в цей день, о 00:30., на вул.25 Серпня в м.Болград Одеської області керував а/м "ВАЗ 217230" д/з ВН0801СЕ з явними ознаками алкогольного сп'яніння, від проходження медичного огляду на встановлення факту перебування в стані алкогольного сп'яніння відмовився, не заперечуючи факту вживання алкоголю.

У судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину у вчиненні вищевказаного правопорушення визнав повністю, підтвердив обставини, викладені у протоколі.

Дослідивши матеріали справи, вислухавши пояснення ОСОБА_1І, суд дійшов висновку про наявність в його діях складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1ст.130 КУпАП, оскільки його вина у скоєному правопорушенні підтверджується, крім визнання ним своєї вини, також дослідженими судом матеріалами справи - протоколом про адміністративне правопорушення з поясненнями до нього, рапортом, іншими матеріалами справи.

Вирішуючи питання про призначення адміністративного стягнення, суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу ОСОБА_1І, міру його вини, майнове становище, а також наявність іншщих обставин, передбачених КУпАП, і дійшов висновку, що необхідним і достатнім адміністративним стягненням для ОСОБА_1І є громадські роботи у межах санкції статті КУпАП, за якою він визнаний винним.

Керуючись ст. ст. 33, 34, 130ч.1,268, 283, 287 - 289 КУпАП, суд

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, визнати винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.130ч.1 КУпАП, та призначити йому адміністративне стягнення у виді 40 (сорока) годин громадських робіт.

Постанова суду може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги до апеляційного суду Одеської області через Болградський районний суд Одеської області у десятиденний строк з дня її проголошення.

Суддя:

Попередній документ
69850628
Наступний документ
69850630
Інформація про рішення:
№ рішення: 69850629
№ справи: 497/870/13-п
Дата рішення: 11.04.2013
Дата публікації: 31.10.2017
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Болградський районний суд Одеської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції