Комінтернівський районний суд м.Харкова
Провадження № 3/641/3576/2017Справа №: 641/2892/17
25 жовтня 2017 року суддя Комінтернівського районного суду м. Харкова Ариничева С.А., розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, не працюючого, що зареєстрований та мешкає за адресою: АДРЕСА_1,
- за ст. 173 КУпАП, -
До суду надійшов адміністративний матеріал у відношенні ОСОБА_1 за ст. 173 КУпАП.
Згідно протоколу серії АА №171016, 15 квітня 2017 року близько 17.30 год. ОСОБА_1 у м. Харкові за адресою: 1- Орловський проїзд поблизу буд. 10, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння справляв природну потребу в громадському місці, на зауваження громадян не реагував, чим висловив до них зневагу та обурення громадськості.
В судове засідання ОСОБА_1 не з'явився, повідомлявся належним чином, причини неявки суду не повідомив.
Вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення підтверджується матеріалами справи: протоколом про адміністративне правопорушення Серії АА № 171016 від 15.04.2017 року.
Своїми діями ОСОБА_1 скоїв правопорушення передбачене ст. 173 КУпАП, а саме: дрібне хуліганство, тобто нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян, що порушують громадський порядок і спокій громадян.
Згідно з ч. 2 ст. 7 КУпАП, провадження в справах про адміністративні правопорушення здійснюється на основі суворого додержання законності.
У відповідності до ст. 245 КУпАП, завданнями провадження в справах про адміністративні правопорушення є: своєчасне, всебічне, повне і об'єктивне з'ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності із законом, забезпечення виконання винесеної постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяють вчиненню адміністративних правопорушень, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі додержання законів, зміцнення законності.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення серії АА № 171016 від 15.04.2017, адміністративне правопорушення вчинене 15.04.2017 року, рапортом, поясненнями свідків.
Відповідно до ч. 2 ст. 38 КУпАП у разі якщо справа про адміністративне правопорушення відповідно до КУпАП чи інших законів підвідомча суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення.
За таких обставин, станом на 24.10.2017 року тримісячний термін сплинув, тому, вважаю, що провадження по даній справі відносно ОСОБА_1 підлягає закриттю, у зв'язку із закінченням строків накладення адміністративного стягнення.
За таких обставин, вважаю, що провадження по даній справі відносно ОСОБА_1 підлягає закриттю, у зв'язку із закінченням строків накладення адміністративного стягнення.
Керуючись ст. 38, ст.ст. 173, 283,284 КУпАП, суд -
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173 КУпАП .
Провадження по справі у відношенні ОСОБА_1 за ст. 173 КУпАП - закрити, у зв'язку з закінченням строків накладення адміністративного стягнення на момент розгляду справи.
Постанову може бути оскаржено до Апеляційного суду Харківської області в десятиденний строк з дня її оголошення.
Суддя - ОСОБА_2